18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polityka po urlopie

Kiedy spotkanie Dudy i Trzaskowskiego? Jest TERMIN!

Wojciech Kozicki
20.07.2020  15:38
Jak tylko Trzaskowski wróci z urlopu...?
Jak tylko Trzaskowski wróci z urlopu...? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie 2020 i zaproponował Rafałowi Trzaskowskiemu pojednawcze spotkanie. Prezydent Warszawy zaproszenie odrzucił, bo był zapracowany, ale okazuje się, że politycy w końcu się spotkają!

Rafał Trzaskowski był zbyt zapracowany, by spotkać się z Andrzejem Dudą. Zajął się m.in. organizacją nowego ruchu społecznego i składaniem obietnic na wiecu w Gdyni. Okazuje się jednak, że do spotkania dojdzie i mniej więcej wiemy kiedy to nastąpi.

Spotkanie Dudy i Trzaskowskiego - jest termin?

Jak informuje Radio ZET, otoczenie Rafała Trzaskowskiego zaproponowało ramy czasowe, kiedy miałoby dojść do spotkania prezydentów. Nastąpi prawdopodobnie jeszcze w lipcu, najpewniej pod koniec miesiąca.

Sztab prezydenta Dudy proponował, by spotkanie odbyło się w przyszłym tygodniu. Jest to jednak niemożliwe, ponieważ Trzaskowski ma przebywać wtedy na urlopie.

Dopytywany przez media Trzaskowski zapewniał, że zamierza spotkać z prezydentem i do takowego spotkania na pewno dojdzie np. 31 lipca, przy okazji obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego – podaje radiozet.pl

Zagłosuj

Czy wybory zostały sfałszowane?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze