18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pnie się do góry

Kierowca przyjaciółki Kaczyńskiego robi karierę polityczną. Błyskawicznie

09.10.2019  13:48
Kierowca przyjaciółki Kaczyńskiego robi karierę polityczną. Błyskawicznie
Kierowca przyjaciółki Kaczyńskiego robi karierę polityczną. Błyskawicznie Fot: Jan BIELECKI/East News

Krzysztof Ciebiada, który przez lata był kierowcą przyjaciółki Jarosława Kaczyńskiego - Janiny Goss, robi błyskawiczną karierę polityczną. Pnie się do góry w zaskakująco szybkim tempie. 

Krzysztof Ciebiada latami zajmował się byciem kierowcą Janiny Goss, która spokojnie mogła nazywać się przyjaciółką prezesa PiS - Jarosława Kaczyńskiego. Przez ostatnie lata mężczyzna zrobił karierę w publicznym radiu i w spółkach skarbu państwa, a teraz ciekawe doniesienia ma "Gazeta Wyborcza".

Krzysztof Ciebiada robi karierę błyskawiczną

Ciebiada dostał biorące miejsce na liście PiS do Sejmu. Warto dodać, że Janina Goss, która była pracodawczynią Ciebiady przez lata to swoista szara eminencja Prawa i Sprawiedliwości. To ona przyjaźni się z Kaczyńskim i poratowała go pokaźną kwotą pieniężną, kiedy jej potrzebował na leczenie chorej mamy.

Widać, musiała bardzo lubić swojego kierowcę, który teraz dosłownie błyskawicznie pnie się w górę. Krzysztof Ciebiada trzy lata temu zrobił maturę, a ledwie rok po tym dopełnieniu edukacyjnych formalności, objął funkcję przewodniczącego rady programowej Radia Łódź. Teraz ma chrapkę na to by pozostać posłem.

Do Sejmu dostał się z resztą w 2015 roku. Chociaż nie doczekał się wtedy mandatu w wyborach, to zajął miejsce wybranego do europarlamentu Witolda Waszczykowskiego. Aktualnie ubiega się o reelekcję. 

Myślicie, że niedługo będzie miał szansę piastować stanowisko jeszcze ważniejsze, niż obecne? Jak widać, wszystko jest tam możliwe, nawet błyskawiczna kariera. 

Przeczytaj więcej
Komentarze