18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

fatalna pomyłka

Kinga Duda NIE GŁOSOWAŁA? Wiemy, co się stało!

12.07.2020  19:54
Kinga nie głosowała? Wiemy, co się stało
Kinga nie głosowała? Wiemy, co się stało Fot: Grzegorz Bukała/REPORTER

Kinga Duda wybiegła z lokalu wyborczego bez oddania głosu w wyborach prezydenckich. Informacja o tym obiegła Polskę. Teraz na jaw wyszło, co się wydarzyło.

Córka prezydenta Andrzeja Dudy wróciła do Polski specjalnie na wybory. W lokalu wyborczym pojawiła się z tajemniczym hasłem na maseczce. Chwilę później z sali wyszła - bez oddania głosu.

Co się stało? W sieci zaczęły krążyć plotki, że córka prezydenta przepisała się w pierwszej turze do głosowania korespondencyjnego w Londynie i nie dopełniła obowiązków po powrocie do Polski. Jak było naprawdę? Już wiadomo.

Fatalna pomyłka

Jak się okazuje, prawda jest nieco inna. Kinga Duda faktycznie nie oddała głosu razem z rodzicami. Gdy przyszła z nimi do lokalu wyborczego, miała ze sobą zaświadczenie o głosowaniu i dowód osobisty.

Jak udało się ustalić portalowi radiozet.pl, aby zagłosować w Polsce, Kinga razem z zaświadczeniem musiała przedstawić paszport, a nie dowód osobisty. Chcąc oddać głos, musiała więc wrócić do domu po odpowiedni dokument. Gdy ponownie zawitała w lokalu wyborczym, nie było już kamer i fotoreporterów, którzy mogliby potwierdzić jej obecność.

Przeczytaj więcej
Komentarze