18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

AFERA

Kinga Duda NIE ZAGŁOSOWAŁA! Wybiegła z lokalu wyborczego

12.07.2020  18:06
Kinga Duda nie zagłosowała
Kinga Duda nie zagłosowała Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Szok w czasie głosowania. Udział w wyborach wzięli tylko prezydent z małżonką, ich córka opuściła lokal wcześniej. Karty do urny nie wrzuciła!

Trwa druga tura wyborów prezydenckich. W lokalu wyborczym pojawił się prezydent Andrzej Duda z żoną Agatą i córką Kingą. Ta ostatnia przyjechała do Polski z emigracji, specjalnie, by wesprzeć tatę w stresującym momencie życia. Z Polski wyjechała za chlebem, ale - według doniesień - by zdobyć anonimowość i nie być kojarzoną z ojcem.

Kinga nie głosowała

Kinga Duda do lokalu wyborczego weszła pewnym krokiem, elegancko ubrana, z tajemniczym przekazem wypisanym na maseczce. Razem z rodzicami udała się do stolika komisji. Chwilę później pospiesznym krokiem opuściła salę.

Córka pary prezydenckiej nie czekała, aż jej rodzice zagłosują i skończą się fotografować. Co więcej, Kinga nie wrzuciła głosu do urny! Dziewczyna nie otrzymała od komisji karty do głosowania. Dlaczego? Co się stało? Tego jak na razie nie wiadomo. Wiadomo, że sytuacja musiała ją mocno rozzłościć, bo wybiegła z budynku.

Przeczytaj więcej
Komentarze