18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zabolało?

Kinga Duda PONIŻONA przez żołnierza. Brutalne

18.09.2020  10:32
Kinga Duda pracuje u ojca
Kinga Duda pracuje u ojca Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Kinga Duda oficjalnie podejmuje pracę, jako doradca swojego ojca. Ta decyzja wywołała w Polakach skrajne reakcje. Niektórzy nie szczędzili kobiecie gorzkich słów. Wśród osób brutalnie krytykujących Dudównę, znalazł się nawet żołnierz.

Andrzej Duda jako prezydent naszego kraju, jest również zwierzchnikiem sił zbrojnych. Nie oznacza to jednak, że wśród żołnierzy nie panują nastroje oburzenia. Po tym, jak na jaw wyszło, że Kinga Duda zostanie doradcą własnego taty, jeden z mundurowych nie szczędził jej gorzkich słów.

Kinga Duda będzie pracowała u ojca. Po tym, jak dziewczyna wróciła zza granicy, by robić karierę w Polsce - okazało się, że rozwój zawodowy czeka ją pod czujnym okiem taty prezydenta.

Zobacz także

Kinga Duda poniżona przez żołnierza

Tymczasem w sieci nic nie znika i Kinga Duda nie może się w tej przestrzeni uchronić przed krytyką. W słowach wzburzonego żołnierza oberwała nie tylko córka prezydenta, ale również jej matka - pierwsza dama Agata Duda.

W czym będzie doradzać ojcu? Przecież nic ważnego od niego nie zależy. Może będzie pilnować, aby nie zapomniał rocznicy ślubu i złożył Agacie milczącej życzenia. Może chodzi o to, by jakaś ładna laleczka stała przy Andrzeju dla ocieplenia wizerunku?

- pisał na Facebooku pułkownik Adam Mazguła.

Pułkownik jest niesamowicie doświadczonym żołnierzem. Dowodził on jednostką pierwszej kolejności użycia w WP i był oficerem Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku. Tym bardziej jego słowa są wyjątkowo bolesne.

Myślicie, że doczekamy się odpowiedzi ze strony Kingi Dudy czy raczej pójdzie w ślady mamy i zajmie się głównie milczeniem?

Przeczytaj więcej
Komentarze