18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wow

Kinga Duda naprawdę zrobi to ojcu? Niesamowity zwrot akcji

08.07.2020  16:27
Kinga duda pomoże ojcu?
Kinga duda pomoże ojcu? Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Kinga Duda przez cały okres wyborczy ani razu nie pojawiła się u boku ojca. Teraz córka postanowiła podać mu pomocną dłoń. Wkrótce zrobi coś, czego wszyscy przestali się spodziewać.

Kinga Duda nie wspierała ojca w wyborach prezydenckich. Córka obecnie urzędującego prezydenta na stałe przebywa za granicą i nie przyleciała do Polski ani razu w czasie całek kampanii.

W Polsce pojawiły się już pogłoski o tym, że w ten sposób dorosła Kinga Duda odcina się od swojego rodziciela i jego polityki. Najwyraźniej takie spekulacje ją zabolały - dziewczyna stawi się w niedzielę u boku Andrzeja Dudy.

Kinga Duda wraca do Polski

Kinga Duda wróci z Wielkiej Brytanii na wieczór wyborczy, który będzie miał miejsce w niedzielę. Wtedy albo otrze ojcu łzy rozczarowania albo będzie dzieliła z nim radość zwycięstwa. W każdym razie zdecydowanie chce tym gestem pokazać, że wcale się taty nie wyparła.

Jestem przede wszystkim niesamowicie dumny z córki, że odbywa trzymiesięczny staż w Londynie. Ja takich sukcesów w jej wieku nie miałem. Oczywiście, że chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać

- mówił nie tak dawno Andrzej Duda w rozmowie z "Super Expressem".

Być może obecność jedynaczki doda mu wiatru w żagle. Koniec kampanii jest bowiem zdecydowanie dla niego niełatwy - widać to było jak na dłoni podczas jednoosobowej debaty w TVP.