18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dlaczego tak się dzieje?

Kinga Duda nie jest jedyna. Dzieci polityków uciekają z Polski

24.07.2020  15:49
Kinga Duda nie jest jedyna. Dzieci polityków uciekają z Polski
Kinga Duda nie jest jedyna. Dzieci polityków uciekają z Polski Fot: Piotr Molecki/East News

Kinga Duda nie jest jedynym dzieckiem polityka, które zdecydowało się na wyjazd z Polski. Co u innych latorośli najbardziej znanych Polaków? Można się zdziwić!

Kinga Duda jest najbardziej znanym i jaskrawym przykładem dziecka polityka, które zdecydowało się na wyjazd za granicę. Chociaż dziewczyna aktualnie zamierza zostać w Polsce, to nie jest jedyną, która opuściła Ojczyznę.

Kto jeszcze zdecydował się na wyjazd? Grupa jest bardzo liczna! Kolejnym najbardziej wyrazistym przykładem jest syn premiera Morawieckiego, Jeremiasz, który mieszka obecnie w Londynie, tak samo jak córka Jacka Kurskiego, prezesa Telewizji Polskiej. 

Kinga Duda jest wierzchołkiem góry lodowej

Syn Mateusza Morawieckiego od razu po maturze wyjechał do London School of Economics. Rodzina nie miała z tym problemu, gdyż siostra premiera od lat miesza w tym regionie. 

Jeśli wrócicie do kraju, będziecie u nas elitą, w Wielkiej Brytanii będziecie prawdopodobnie zawsze jechać drugą klasą

- mówił podczas Forum Ekonomicznego w Londynie sam premier.

Szybko jednak odciął się od tych słów zaznaczając, że „syn ma swoje lata, więc niech sam wybiera”. Tak samo, jak syn Morawieckiego, do kraju nie zamierza wracać córka Jacka Kurskiego. W obecnej sytuacji matrymonialnej ojca, który wziął drugi ślub kościelny, nawet nie dziwi nas jej postępowanie.

Przeczytaj więcej
Komentarze