18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wow

Kinga Duda pomoże ojcu? Wielki szok na finiszu kampanii

10.07.2020  11:24
Kinga Duda pomoże ojcu?
Kinga Duda pomoże ojcu? Fot: RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER

Emocjonująca końcówka kampanii wyborczej. Ostatni dzień agitacji i ostatnie spotkania kandydatów z obywatelami. Na finiszu Andrzej Duda w końcu doczeka się wsparcia rodziny?

Kinga Duda uciekła zimą z Polski, wcześniej krążyły słuchy, że ma dość kojarzenia jej z ojcem i chce być anonimowa. Córka prezydenta wyjechała do Wielkiej Brytanii i nie pojawiła się w kraju przez całą kampanię wyborczą.

W międzyczasie Andrzej Duda przyznał, że w wielu kwestiach jego i latorośl dzielą poglądy i zapatrywania na życie. W Polsce podniósł się szum - czyżby młodej prawniczce nie podobało się łamanie konstytucji przez ojca, a dziewczyna miała bardziej liberalne i wolnościowe poglądy niż prezydent?

Kinga wesprze ojca?

Kinga Duda nie pojawiła się na ogłoszeniu wstępnych wyników wyborów 28 czerwca, mimo że Andrzej Duda był pewien wygranej już w pierwszej turze. Udział w głosowaniu wzięła w Wielkiej Brytanii - korespondencyjnie.

Teraz ponoć ma się to zmienić. Dziewczyna już przyleciała do Polski i ma stanąć u boku ojca w niedzielę 12 lipca. I tu niespodzianka - sztabowcy Andrzeja Dudy stwierdzili, że to nie wystarczy. Aby prezydent uzyskał reelekcję, uśmiechnięta latorośl musi towarzyszyć mu już wcześniej. Jak donosi Wirtualna Polska, Kinga ma się pojawić w piątek wieczorem w Zamościu - na ostatnim spotkaniu prezydenta z wyborcami.

To jednak dalej nie wszystko. WP ustaliła, że Kinga ma nie tylko być, ale też wygłosić małe przemówienie do tłumu. Zdarzy się coś jeszcze - jeszcze bardziej szokującego. Mówić do ludzi ma też jej matka, żona prezydenta Agata Kornhauser-Duda, która przez ostatnich pięć lat raczej nie zdradzała wyborcom, jak brzmi jej głos.

Przeczytaj więcej
Komentarze