18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

shame!

Kinga Duda potwornie skompromitowana. Ma powody do wstydu

11.08.2020  19:29
Kinga Duda zawzięcie milczy. Zapomniała, co mówiła?
Kinga Duda zawzięcie milczy. Zapomniała, co mówiła? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Kinga Duda apelowała o równość, teraz zawzięcie milczy, a politycy udają, że w Polsce nie ma dyskryminacji. W sieci pojawiło się wideo, które może mocno zawstydzić córkę prezydenta.

- Chciałabym zaapelować, by nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu, niezależnie od tego, jaki mamy kolor skóry, kogo popieramy i kogo kochamy. Wszyscy jesteśmy równi. Wszyscy jesteśmy równi, nikt nie zasługuje na to, by być obiektem nienawiści - mówiła 12 lipca wieczorem Kinga Duda.

Dziewczyna stanęła tego dnia u boku ojca, który przez kilka wcześniejszych tygodni prowadził brudną, homofobiczną kampanię prezydencką i dzielił społeczeństwo na lepszych i gorszych.

Minął miesiąc, a w Polsce od kilku dni trwają protesty i manifestacje wsparcia dla środowiska LGBT. Wszystko przez ostatnie wydarzenia w kraju - zatrzymania aktywistów rozwieszających tęczowe flagi na pomnikach, ochronę homofobicznej furgonetki (która dalej jeździ po Warszawie, głosząc bzdury o powiązaniu pedofilii z homoseksualizmem) przez policję, aż po aresztowanie niebinarnej Margot, która zaatakowała kierowcę pojazdu. Zaczęły się protesty, a policja urządziła łapanki na obywateli - co ciekawe, wywożąc i przetrzymując na komisariatach nawet nie wiedzących, co się dzieje, zagranicznych turystów i niepowiązanych z manifestacjami przechodniów.

Kinga skompromitowana

Politycy, w tym Andrzej Duda, zawzięcie nie dostrzegają problemu i dalej twierdzą, że w Polsce każdy ma równe prawa. Milczy też stająca jeszcze miesiąc temu po stronie równości Kinga Duda, co wypomniał jej w czasie weekendowego koncertu Dawid Podsiadło. Teraz Kinga została zawstydzona po raz kolejny. I jeśli w końcu nagranie krążące w sieci obejrzy, powinna spłonąć ze wstydu.

Oto bowiem zestawiono wypowiedź prezydenckiej córki z nagraniami i zdjęciami zajść w Warszawie. Są tu agresywne ataki policji, rzucanie protestujących na ziemię i w końcu palenie tęczowej flagi przez homofobów.

Co na to pani Kinga? Nawet jeśli sytuacja w Polsce ją oburza, z jakiegoś powodu milczy... A szkoda.

Przeczytaj więcej
Komentarze