18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wyrodna córka?

Kinga Duda skrytykowała ojca!!! WBIŁA MU OSTRĄ SZPILĘ

12.07.2020  22:10
Kinga Duda wbiła szpilę ojcu
Kinga Duda wbiła szpilę ojcu Fot: Piotr Molecki/East News

Kinga Duda przyjechała do Polski na wybory, a po ogłoszeniu wstępnych wyników, przemówiła na wieczorze wyborczym ojca. Wbiła Andrzejowi Dudzie szpilę.

Wybory prezydenckie skończone, kto wygrywa? Według sondażu Exit Poll Andrzej Duda. Oficjalne wyniki poznamy jednak najwcześniej w poniedziałek. Rafał Trzaskowski jest pewien - wszystko się odwróci i to on obejmie fotel głowy państwa.

Na wieczorze wyborczym Andrzeja Dudy doszło do szokujących scen. Głos zabrała bowiem jego żona. Agata Kornhauser-Duda wyjaśniła, dlaczego ciągle milczy. Ale to nie wszystko - przemawiała też córka prezydenta - Kinga. I dogryzła ojcu.

Kinga przeciw Andrzejowi Dudzie?

Oczy Polaków kierują się dziś w stronę Kingi Dudy. Dziewczyna na wybory weszła w maseczce z "tajnym przekazem". Co szokujące, nie zagłosowała razem z rodzicami - wybiegła z lokalu wyborczego. Niewiele później dowiedzieliśmy się dlaczego.

Kilka godzin później Kinga Duda przemówiła ze sceny, na wieczorze wyborczym taty. Okazuje się, że córka Andrzeja Dudy może mieć zupełnie inne poglądy, niż on. Prezydent-homofob nie będzie z niej dumny...

Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy, i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi, i wszyscy zasługujemy na szacunek

- wygłosiła młodziutka córka prezydenta.

Czy w ten sposób nawiązała do słów Andrzeja Dudy, który niedawno mówił, że geje, lesbijki i reszta społeczności LGBT+ to nie ludzie? Albo ogłoszenia TVP, że osoby głosujące na Rafała Trzaskowskiego, niszczą Polaków?

Nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści, absolutnie nikt - grzmiała Kinga Duda ze sceny.