18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przedwyborcze smutki

Kinga Duda wystawia ojca? Uciekła z Polski na czas kampanii

18.02.2020  10:47
Kinga Duda wystawia ojca? Uciekła z Polski na czas kampanii
Kinga Duda wystawia ojca? Uciekła z Polski na czas kampanii Fot: Polaris Images/East News

Jedyna córka Andrzeja Dudy nie zamierza wspierać taty przed wyborami. Już wcześniej pojawiały się pogłoski, że Kinga wstydzi się swojego nazwiska. Teraz wyjechała z Polski na czas kampanii prezydenckiej.

Rozłam w rodzinie prezydenckiej? W ostatnim czasie gorąco jest wokół małżeństwa Andrzeja i Agaty Dudów. W sieci pojawiły się szokujące zdjęcia mężczyzny z młodą brunetką. Później dziewczyna publikowała na Twitterze screeny ich rozmów. W reakcji na to, na konwencji PiS w Warszawie cała rodzina pozowała przed kamerami z szerokimi uśmiechami na twarzach.

Problemy stwarza jednak nie tylko z potencjalna kochanka. Andrzej Duda otrzymał też cios od córki. Kinga już wcześniej zapowiadała, że wyjedzie z kraju i gdzieś poza Polską zarabiać będzie na chleb. Powód? Nie chce być kojarzona z ojcem! Teraz okazuje się, że nie wesprze go w czasie kampanii. Akurat na jej czas ucieka z kraju!

Kinga Duda zostawia ojca bez wsparcia

Jak podaje "Super Express", Kinga w Londynie ma odbyć 3-miesięczny staż w jednej z najlepszych kancelarii prawniczych. Rok temu ona i jej dwóch kolegów z Uniwersytetu Jagiellońskiego, wzięli udział w międzynarodowym konkursie Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot w Madrycie. Jej zespół dostał w nim wyróżnienie, a ona dodatkową nagrodę - pracę na Wyspach.
Informację o wyjeździe potwierdził jeden z polityków PiS.

Kinga Duda wyjechała na trzymiesięczny staż, który jest związany z międzynarodowym konkursem, w jakim brała udział i w którym została wyróżniona jakiś czas temu

– powiedział SE.pl Błażej Spychalski.

Niestety, wszystko to oznacza, że Kingi nie będzie w Polsce dokładnie w czasie kampanii. Co gorsza, nie wiadomo, czy do Polski kiedykolwiek wróci. Tu nie zarobi przecież takich samych pieniędzy! A i nazwisko może okazać się dla niej mocno obciążające...

Czytaj także
Przeczytaj więcej