18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ojoj

Kinga Duda wyrzekła się ojca? Wolała nie przyjeżdżać na wybory

29.06.2020  20:39
Kinga Duda wyrzekła się ojca?
Kinga Duda wyrzekła się ojca? Fot: STEFAN MASZEWSKI/REPORTER

Andrzej Duda wygrał w pierwszej turze wyborów prezydenckich, a w fecie na jego cześć nie wzięła udziału Kinga Duda. Jedyna córka prezydenta nie chciała przyjechać.

Wybory prezydenckie trwają. 12 lipca czeka nas druga tura, w której zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. 28 czerwca obecny prezydent otrzymał prawie 43 procent głosów. Nie krył swego szczęścia z tego powodu, niestety, spotkał go też zawód.

W świętowaniu zwycięstwa nie wspierał Andrzeja Dudy Jarosław Kaczyński, który ani myślał przyjeżdżać do Łowicza i prezydenta wspierać. Podobnie postąpiła jego jedyna córka.

Kinga wstydzi się ojca?

Kilka miesięcy temu Polskę obiegła informacja, że Kinga Duda rozważa wyprowadzenie się z kraju i robienie kariery za granicą. Powód? Wolałaby nie być kojarzona z ojcem - chciała zostać anonimowa. Chwilę później 25-latka dostała się na staż w Londynie.

W Polsce ponoć żyje się młodym ludziom świetnie i dostatnie, w dodatku z wachlarzem perspektyw, więc jedyna córka głowy państwa wyjechała za chlebem do Wielkiej Brytanii. Tam też została. Co więcej - od samego początku kampanii wyborczej ani razu nie stanęła u boku taty.

Czemu Kinga Duda nie wspiera ojca w walce o reelekcję? Dlaczego nie przyjechała do Polski nawet na ogłoszenie wyników wyborów?

Kinga, która odbywa staż w renomowanej kancelarii prawnej w Londynie, postanowiła głosować w Wielkiej Brytanii

- powiedziała wp.pl osoba ze sztabu Andrzeja Dudy.

Jak udało się dowiedzieć serwisowi, Kinga być może przyjedzie do Polski 12 lipca. Czy na pewno? Tego jak na razie nikt w kręgach PiS nie potwierdza.  

Czytaj także
Przeczytaj więcej