18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

CO CHCIAŁA POWIEDZIEĆ?

Kinga Duda z TAJNYM PRZEKAZEM na wyborach. Patrzcie na maseczkę!

12.07.2020  17:26
Kinga Duda z tajnym przekazem na maseczce
Kinga Duda z tajnym przekazem na maseczce Fot: MAREK LASYK/REPORTER

Kinga Duda przyjechała do Polski, by pomóc ojcu w wyborach i towarzyszyć mu w dniu ogłoszenia wyników. Głosować poszła w specyficznym stroju...

Córka prezydenta pojawiła się w kraju. Po tym, jak kilka miesięcy temu wyjechała z mlekiem i miodem płynącej Polski na zepsuty "Zachód", a dokładniej Wielkiej Brytanii, w końcu zawitała na ziemi ojczystej. Przyjechała specjalnie, by na finiszu kampanii prezydenckiej pomóc swemu tacie.

W niedzielę Kinga poszła głosować razem z rodzicami. Wszyscy piszą i mówią o jej eleganckim stylu i tym, jak wydoroślała. My zwróciliśmy uwagę na coś  zupełnie innego.

Ukryty przekaz?

Kinga do lokalu wyborczego zawitała w czarnej maseczce. Na wysokości ust miała jednak biały pasek. Gdy przybliżyliśmy jej zdjęcie, okazało się, że to napis.

Co chciała powiedzieć, mimo zasłoniętych ust, pani Kinga? Czyżby na jej twarzy/masce pojawił się ukryty przekaz?

Kinga Duda

Rozszyfrowaliśmy napis na jej twarzy. Na maseczce Kingi Dudy wypisane było, "You're too close" ("Jesteś zbyt blisko"). Co to miało oznaczać? Czy to przekaz dla mediów, fotoreporterów, ludzi, którzy za bardzo chcą wiedzieć, co u niej? A może to manifest?

Kinga Duda
Kinga Duda
Przeczytaj więcej
Komentarze