18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prezydent kłamał

Kinga Duda zatrudniona nie za darmo!

Wojciech Kozicki
05.10.2020  10:17
Kinga Duda może i nie zarobi, ale Polacy i tak zapłacą
Kinga Duda może i nie zarobi, ale Polacy i tak zapłacą Fot: Piotr Molecki/East News

Andrzej Duda okłamał Polaków, a przynajmniej lawirował wokół prawdy. Niedawno jego córka Kinga Duda otrzymała zatrudnienie jako społeczny doradca prezydenta. Tatuś zapewniał, że jego latorośl nie pobiera wynagrodzenia. Polaków jednak i tak trochę ona kosztuje…

Poranna zagadka – Kinga Duda kosztuje nas więcej nerwów czy pieniędzy? Przypominamy, że od sierpnia pracuje jako społeczny doradca prezydenta Andrzeja Dudy. Zapowiedziano, że zajmie się m.in. sędziami pokoju i będzie miała ręce pełne roboty.

Kinga Duda zatrudniona u prezydenta... nie za darmo!

Zdaniem prof. Tomasza Nałęcza, szefa doradców byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, Kinga Duda będzie miała ręce pełne roboty, bo Polacy będą pisać masowo listy do Kingi Dudy. Jego zdaniem, córka prezydenta nie ma co liczyć na łatwą i ciekawą pracę.

Myślę, że panią Kingę Dudę zaleje lawina korespondencji. Obywatele piszą setki listów do prezydenta, ale podobnie jest z doradcami – przewiduje Tomasz Nałęcz.

Andrzej Duda chwalił się, że jego córka odbywa na wspomnianym stanowisku wolontariat i nic nie kosztuje podatników. To jednak kłamstwo. Prof. Nałęcz wskazuje koszty, które są związane z zatrudnieniem córki Dudy. Mówi m.in. o pieniądzach wydawanych na ewentualne podróże zagraniczne.

Dostaje przecież narzędzia do pracy, np. osobny sekretariat albo sekretarzy, oczywiście telefon, samochód – twierdzi prof. Nałęcz. (Fakt)

Zagłosuj

Czy wybory zostały sfałszowane?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze