18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziadek się cieszy

Kinga Duda zostaje w Polsce. Obietnice wyborcze taty ją przekonały?

14.07.2020  15:50
Kinga Duda zostaje w Polsce. Obietnice wyborcze taty ją przekonały?
Kinga Duda zostaje w Polsce. Obietnice wyborcze taty ją przekonały? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kinga Duda ostatnimi czasy większość swojego czasu spędzała na Wyspach Brytyjskich. W czasie kampanii prezydenckiej pojawiały się głosy, że nie popiera ona swojego ojca i dlatego nie pojawia się na wiecach. Dziewczyna wróciła więc na wieczór wyborczy, a teraz okazuje się, że nie zamierza już opuszczać Polski.  

Kinga Duda zostaje w kraju z uwagi na obietnice wyborcze swojego ojca? Prezydentówna miała swoje życie na Wyspach Brytyjskich, ale teraz planuje już pozostać w Polsce z rodzicami.

Kinga Duda wraca do Polski!

Najbardziej z takiego obrotu sprawy cieszy się dziadek dziewczyny, ojciec prezydenta - Jan Tadeusz Duda. Nie ukrywa on, że jest niesamowicie z wnuczki dumny i bardzo jej kibicuje.

Jestem niesamowicie dumny z mojej wnuczki. Kinga zaczyna aplikację w Polsce. Zakończyła już prawie staż zagraniczny i już nie jedzie za granicę. Coś tam ma jeszcze do zrobienia, ale to już końcówka i wykona ją zdalnie. Cieszę się, że Kinga będzie na miejscu. Bardzo jej kibicuję i trzymam za nią kciuki

- mówił dziadek dziewczyny na łamach SE.

Andrzej Duda również ma nadzieję, że jego latorośl nie planuje międzynarodowej kariery zawodowej.

Chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać

- mówił ongiś w wywiadzie dla Super Expressu.

Kingi Dudy w Polsce nie przyjęto zbyt ciepło. Jej przemówienie podczas wieczoru wyborczego ojca - wywołało najprawdziwszą burzę w szklance wody. Widać jednak, że Kinga nie przejmuje się krytyką. Być może wyborcze obietnice ojca są bardzo kuszące i dlatego tu zostaje.

Myślicie, że wkrótce usłyszymy coś o 500 plus w rodzinie prezydenta?

Przeczytaj więcej
Komentarze