18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Teraz to ona poczuła się obrażona

Jachira pozywa Pietrzaka. Zmasakrował ją w TVP

16.10.2019  18:28
Jachira kontra Pietrzak - będzie pozew za ostre wypowiedzi
Jachira kontra Pietrzak - będzie pozew za ostre wypowiedzi Fot: YouTube

Klaudia Jachira obraziła chyba wszystkich o prawicowych poglądach, a następnie została posłanką Koalicji Obywatelskiej i sama poczuła się obrażona. Czy Jan Pietrzak zapłaci jej za swoją wypowiedź w TVP Info?

Klaudia Jachira ma liczne „osiągnięcia”. Żartowała z katastrofy smoleńskiej, pozowała z hasłem „bób, hummus, włoszczyzna", męczyła "kaczkę bzykającą się z UB-kami", występowała z kukłą Jarosława Kaczyńskiego, a także zasłynęła quizem ekshumacyjnym „czyja to kończyna”. Twierdzi oczywiście, że nie chciała nikogo obrazić. Teraz jednak sama poczuła się dotknięta, gdy zaatakował ją Jan Pietrzak.

Jak podają „Wirtualne Media”, Jan Pietrzak goszcząc w programie "#Jedziemy” u Michała Rachonia nazwał Jachirę „wynajętą zdzirą ze szlamem w głowie”. Krytykował też jej kontrowersyjne wystąpienia i protestował, by nie nazywać jej twórczości kabaretem.

Ta cała pani Szakira, Dżakira, czy jak jej tam, nie ma nic wspólnego z żadnym kabaretem. To jest jakaś, przepraszam za wyrażenie, nie wiem, czy o tej porze mogę używać adekwatnych słów, to jest jakaś zdzira wynajęta, ta Szakira. Protestuję przeciwko używaniu słowa „kabaret” w związku z tą postacią, to jest koszmar, co ona wygaduje, bez taktu, bez ładu, bez składu, bez cienia dowcipu, tam nie ma cienia żartu. To jest ponure chamstwo – wypowiedział się Jan Pietrzak. (wirtualnemedia.pl)

Jachira stwierdziła na antenie Tok FM, że miarka się przebrała i zapowiedziała pozew przeciwko Pietrzakowi. Nie podała jednak, czego będzie się domagać od swojego przeciwnika. Zamierza również pozwać TVP za zmanipulowanie jej wypowiedzi.

Klaudia Jachira śmieje się z Jarosława Kaczyńskiego:

Przeczytaj więcej
Komentarze