18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wybory 2025

Kto po Dudzie? PiS ma nowego kandydata na prezydenta

Wojciech Kozicki
13.07.2020  08:56
Teraz Duda, a za 5 lat... PiS ma już plan!
Teraz Duda, a za 5 lat... PiS ma już plan! Fot: Jakub Kaminski/East News

Wybory prezydenckie 2020 zakończone, II tura przeszła do historii. Poznaliśmy jedynie wyniki cząstkowe, ale media podkreślają, że wszystko jest rozstrzygnięte. Rodzi się już jednak pytanie, kto za 5 lat wystartuje jako kandydat PiS na prezydenta? Do gry wraca Beata Szydło!

Poznaliśmy już wyniki wyborów prezydenckich z ponad 99% komisji i wygląda na to, że Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie. Prawo i Sprawiedliwość przejęło Pałac Prezydencki na kolejne 5 lat, ale okazuje się, że już trwają rozmowy, kto będzie następnym kandydatem partii na głowę państwa.

Kto po Andrzeju Dudzie? PiS już wie!

Kto jest w stanie zastąpić Andrzeja Dudę w kolejnym wyścigu prezydenckim? Były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski uchylił rąbka tajemnicy na Twitterze. Wyszło na jaw, że już rozpoczęła się OPERACJA SZYDŁO 2025.

Panie Prezydencie ⁦⁦@AndrzejDuda2020⁩ spodziewam się, że w poniedziałek rano rozpocznie Pan następne 5 lat pracy jako Prezydent RP. Po 5 latach biało-czerwona drużyna wybierz ⁦@BeataSzydlo⁩ na Prezydenta RP – napisał Waszczykowski na Twitterze.

Sama Beata Szydło jeszcze tej wypowiedzi nie skomentowała. W Polskim Radiu 24 europosłanka zwróciła uwagę na brutalność kampanii prezydenckiej. Skomentowała za to dotychczasowy wynik wyborów i sukces Andrzeja Dudy.

To jest wynik, który w tej kampanii, bardzo brutalnej i bardzo długiej, dziwnej kampanii, która miała różne zwroty, nie zawsze wydaje się też spodziewaliśmy się, że tak to będzie się układało, bo przecież i koronawirus, i związane z tym perturbacje, myślę, że to jest bardzo dobry wynik – powiedziała Szydło. (Polskie Radio 24)

 

Przeczytaj więcej
Komentarze