18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Deklaracja jak szlugi bez filtra

Kogo poprze Żółtek? "Wypiłbym z nim wódkę"

29.06.2020  11:31
Stanisław Żółtek poprze Trzaskowskiego, ale na wódkę pójdzie z Dudą?
Stanisław Żółtek poprze Trzaskowskiego, ale na wódkę pójdzie z Dudą? Fot: YouTube/VETO

Ostateczne wyniki wyborów już za chwilę, ale wiadomo już, że będzie II tura, w której zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Tymczasem pozostali kandydaci, którzy Belweder mogą oglądać jedynie na spacerach, przekazują swoje poparcie. Kogo poratuje szlugiem i głosami Stanisław Żółtek?

Stanisław Żółtek i jego „menelowe+” przejdą do historii. Egzotyczny kandydat, Stefan Siara Siarzewski polskiej polityki i Jožin z bažin parlamentaryzmu, uzyskał tak niskie poparcie, że najwyraźniej głosowała na niego tylko rodzina. Wciąż chce jednak mieć wpływ na losy kraju. Zadeklarował komu NIE PRZEKAŻE POPARCIA w II turze wyborów.

Stanisław Żółtek i poparcie w II turze

Przed wyborami wynik w rodzaju 0,2 proc. już uznałbym za nie taki zły. Natomiast teraz liczę, że jednak będzie to trochę więcej, może nawet zdołam uzyskać wyższe poparcie niż wskazują sondaże. 0,3 proc. to nie byłaby żadna rewelacja – Żółtek ocenił swój wynik. (Onet.pl)

Zapewnił, że zamierza wykorzystać swój potencjał i popularność w internecie. Zacznie od wpływu na II turę wyborów, chociaż jak przyznał w rozmowie z Onetem, nie wie, czy w ogóle weźmie w niej udział. Ujawnił, że lubi Andrzeja Dudę, napiłby się z nim wódki, ale głosu na niego nie odda.

Andrzeja Dudę najbardziej lubię ze wszystkich kandydatów, bo jest sympatyczny i reprezentacyjny. Ale pan Duda tak naprawdę w tych wyborach nie startuje, więc go nie poprę. Głos oddany na niego to głos na prezesa Kaczyńskiego i jego otoczenie, a ja chcę głosować na prezydenta. Z panem Dudą chętnie bym wódkę wypił, ale głosować na niego na pewno nie będę – powiedział Żółtek. (Onet.pl)

Czy zagłosuje na Trzaskowskiego? Nie wyklucza takiej możliwości, ale prezydent Warszawy musiałby najpierw poprzeć takie postulaty jak likwidacja podatków i zmiana podejścia do Unii Europejskiej.

Wszystko wskazuje więc, że Żółtek 12 lipca nie będzie głosował.