18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezły biznes

Kolejna afera Szumowskiego. Przyłbice drogie jak złoto

01.06.2020  11:04
Kolejna afera Szumowskiego. Przyłbice drogie jak złoto
Kolejna afera Szumowskiego. Przyłbice drogie jak złoto Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Kolejna afera Szumowskiego wstrząśnie Polską? Na jaw wychodzi następna transakcja, na której znajoma ministra zdrowia zarobiła grube tysiące złotych.

Kolejna afera Szumowskiego u bram! Chociaż minister zdrowia twierdzi, że ani on, ani jego brat, ani jego żona nie mają sobie nic do zarzucenia, to od dłuższego czasu na jaw wychodzą bardzo niepokojące fakty.

Kolejna afera Szumowskiego?

Najpierw Polską wstrząsnęła afera z maseczkami ochronnymi w tle, a teraz... czas na ochronne przyłbice. Tym razem kontrowersyjne informacje ujawnił na swoim Twitterze poseł KO, Michał Szczerba. Jego zdaniem doszło do oburzającej transakcji.

Dodatkowo poseł Szczerba twierdzi, że są faktury, które świadczą o faktycznie istniejących transakcjach między znajomą ministra Szumowskiego a stroną rządową. W komentarzach pod tweetem widać coraz bardziej rosnące oburzenie Polaków.

Trzeba przyznać, że handel środkami ochronnymi rozkwitał parę tygodni temu, jak nigdy. Teraz, kiedy nastroje społeczne się zmieniły i ludzie mają dosyć pandemii, żyła złota powoli się kończy, ale jeśli ktoś korzystał z niej w porę - zbijał na tym z pewnością ładne pieniądze. 

Wszyscy zastanawiamy się, co jeszcze wyjdzie na jaw w kwestii pandemii w Polsce.