18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Auć!

Kolejna kolizja SOP. Rządowy samochód zderzył się z tramwajem

27.10.2020  16:46
Kolejna kolizja SOP
Kolejna kolizja SOP Fot: Piotr Molecki/East News

Kolizja SOP w Warszawie! Rządowy samochód, w którym była jedna osoba, zderzył się z tramwajem na pl. Unii Lubelskiej. W środku była jedna, ochraniana osoba. To nie pierwsza taka sytuacja.

Kolizja SOP na pl. Unii Lubelskiej w Warszawie. W samochodzie rządowym, w którym była jedna ochraniana osoba, na szczęście nic złego się nie wydarzyło - jak potwierdza rzecznik SOP, ppłk. Bogusław Piórkowski.

Kolejna kolizja SOP

Samochód SOP zderzył się z tramwajem. Taki wypadek brzmi jak wyjątkowo groźna sytuacja, ale na szczęście tym razem nikt nie ucierpiał. To nie pierwszy raz, kiedy Służba Ochrony Państwa znajduje się w centrum kolizji. O wypadkach funkcjonariuszy i osób ochranianych - co jakiś czas jest bardzo głośno. Głównie z uwagi na fakt, że powtarzają się zatrważająco często.

Na miejsce została wezwana policja, która prowadzi swoje czynności

- poinformował rzecznik SOP.

Jak dodał, w tej chwili nie ma informacji, czy kierowca rządowego samochodu został ukarany mandatem karnym. Z dostępnych informacji wynika, że auto ma jedynie niewielkie uszkodzenia. Pierwszy o kolizji SOP informował TVN Warszawa.

Biorąc od uwagę trwające w Warszawie protesty związane ze strajkiem kobiet - polecamy zachowywać szczególną ostrożność w czasie jazdy samochodem. Utrudnienia w ruchu potrwają jeszcze długo.

Czytaj także
Przeczytaj więcej