18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaburzenia pamięci?

Kolejna wpadka Dudy. Nie wie, kto jest prezydentem USA

22.09.2021  17:16
Andrzej Duda nie wie, kto rządzi w USA
Andrzej Duda nie wie, kto rządzi w USA Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Andrzej Duda przebywa obecnie w USA, gdzie zorganizowano Zgromadzenie Ogólne ONZ. Prezydent spotkał się z przywódcami między innymi Brazylii, Turcji i Mongolii oraz wygłosił porywające przemówienie o kryzysie na granicy z Białorusią. Podczas rozmowy z dziennikarzami zaliczył też ogromną wpadkę.

Andrzej Duda podczas wycieczki do USA spotkał się z przywódcami krajów z całego świata. Na rozmowach zabrakło jednak najważniejszej osoby, czyli Joe Bidena. Zwróciło to uwagę dziennikarzy, którzy zaczęli dopytywać o relacje Polski ze Stanami Zjednoczonymi.

Andrzej Duda - wpadka w USA

Duda spróbował wybrnąć z niezręcznej sytuacji wspominając o tym, że Amerykanie są obecnie zajęci między innymi kryzysem w Afganistanie. Jednak podczas wypowiedzi zapomniał, kto jest prezydentem USA.

W tej chwili administracja pana prezydenta Donalda Trumpa ma wiele problemów, chociażby takich, jak problem Afganistanu, którymi musi się zająć. I zapewne jest tak, że są to znacznie bardziej pilne potrzeby niż współpraca w relacjach z Polską, w których nic złego się nie dzieje - poinformował Andrzej Duda.

Jeśli nie Donald Trump i Joe Biden to może chociaż Barack Obama zaprosi naszego polskiego przywódcę? Na to niestety, też się nie zanosi…