18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Politycy drżą przed wirusem!

Kolejny polityk chory na koronawirusa! Epidemia w Sejmie!

Wojciech Kozicki
06.08.2020  18:57
Politycy chorzy na koronawirusa - Sejm i Senat czeka paraliż!
Politycy chorzy na koronawirusa - Sejm i Senat czeka paraliż! Fot: Wojtek Laski/East News

Koronawirus uderza w Sejm u Senat, kolei posłowie zostają zainfekowani na COVID-19. Czarna seria trwa, a tym razem pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymał poseł PSL-Kukiz'15 "Koalicja Polska" Andrzej Grzyb.

Epidemia koronawirusa brutalnie uderza w polskich polityków. Jan Filip Libicki z PSL rozpoczął serię zakażeń, choć nie ma dowodów, że to on zaraził polityków takich jak np. Ryszard Bober, Dariusz Klimczak i Artur Dunin. Tym razem SARS-CoV-2 wykryto u jego partyjnego kolegi. Jak ujawnił Onet,pl, zachorował poseł Andrzej Grzyb.

Politycy chorzy na koronawirusa

Jak donosi Onet, kolejni politycy i członkowie personelu są poddawani kwarantannie. Media wskazują, że źródłem epidemii było posiedzenie senackiej Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej, w którym uczestniczył senator Libicki.

Czuję się źle. Boli mnie głowa, łamie mnie w kościach, mam gorączkę. Nikt z sanepidu do mnie nie dzwonił. Sam dziś zgłosiłem się do szpitala. Cały czas mam nadzieję, że to po prostu przeziębienie – informował niedawno Artur Dunin w mediach społecznościowych.

Zagłosuj

Czy Szumowski powinien podać się do dymisji?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze