18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Epidemia w Senacie!

Kolejny polski polityk chory na koronawirusa!

Wojciech Kozicki
03.08.2020  19:03
Polityk PSL chory na koronawirusa. Epidemia w Senacie?
Polityk PSL chory na koronawirusa. Epidemia w Senacie? Fot: Piotr Molecki/East News

Koronawirus bierze się za polityków i grozi nam epidemia COVID-19 w Senacie. Najpierw zachorował senator Libicki, a obecnie wśród senatorów potwierdzane są kolejne przypadki infekcji patogenem z Wuhan. Tym razem znowu padło na PSL!

Koronawirus w Senacie znowu atakuje. Potwierdzono, że zachorował już trzeci senator! Tym razem zarażony został Ryszard Bober z PSL. Jak donosi Polsat News, miał częste kontakt z senatorem Libickim, więc zdecydował się na zrobienie testu na koronawirusa. Otrzymał wynik pozytywny, ale czuje się dobrze.

Koronawirus w Senacie

Senator w rozmowie z polsatnews.pl powiedział, że choruje bezobjawowo.

Po informacji o pozytywnym wyniku Jana Filipa Libickiego, zdecydowałem się także wykonać test na obecność koronawirusa, ponieważ nasze kontakty z senatorem są częste. Jestem typowym bezobjawowcem. Będą jeszcze powtórzone badania. Czuję się dobrze, zainteresowanie nagłe moją osobą jest bardzo duże. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze – powiedział Bober. (Polsat News)

Prawdopodobnie Bober nie będzie ostatnim zakażonym senatorem. Libicki (PSL) brał w posiedzeniu senackiej Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej, a uczestniczący w niej senator KO Artur Dunin już zachorował na SARS-CoV-2. Co gorsza, chory brał udział w obchodach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Czy następny będzie senator Krzysztof Kwiatkowski? Na Twitterze poinformował, że miał kontakt z zarażonym senatorem Libickim. Do środy będzie przebywał więc na kwarantannie i czeka na wyniki testów na koronawirusa.

Zagłosuj

Czy Szumowski powinien podać się do dymisji?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze