18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Boją się i robią testy!

Kolejny polski polityk ma koronawirusa! Epidemia w Sejmie?

Wojciech Kozicki
04.08.2020  17:59
Polityk PSL ma koronawirusa! Epidemia zmiażdży Sejm?
Polityk PSL ma koronawirusa! Epidemia zmiażdży Sejm? Fot: Wojtek Laski/East News

Koronawirus uderzył w Senat. Potwierdzono, że trzech senatorów jest chorych na COVID-19. Teraz epidemia najwyraźniej bierze się za Sejm, a infekcję SARS-CoV-2 potwierdził u siebie poseł Koalicji Polskiej-PSL Dariusz Klimczak.

Czwarty parlamentarzysta zarażony koronawirusem! Wiceprezes PSL i szef tego ugrupowania w regionie łódzkim Poseł Dariusz Klimczak (Koalicja Polska – PSL) potwierdził na Twitterze, że  zgodnie z zaleceniami, przygotowując się do Zgromadzenia Narodowego wykonał prewencyjny test na koronawirusa. Otrzymał wynik pozytywny.

Koronawirus atakuje polityków

Zgodnie z zaleceniami @KancelariaSejmu przygotowując się do Zgromadzenia Narodowego wykonałem prewencyjnie test na koronawirusa. Okazał się pozytywny. Jestem w kontakcie z Sanepidem. Wszystkich, których spotkałem w ostatnich dniach proszę aby zrobili sobie test. Pozdrawiam – napisał Dariusz Klimczak na Twitterze.

Czy epidemia COVID-19 uderzy w Sejm? Klimczak zaapelował, aby każdy kto miał z nim kontakt w ostatnich dniach, wykonał test na koronawirusa. Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował, że sytuacja jest poważna, więc posłowie partii zdecydowali się wykonać testy na obecność patogenu z Wuhan.

Większość posłów robi w tej chwili testy, w zasadzie wszyscy chyba. Ja już jestem po i wynik jest negatywny, ale inni posłowie te testy robią; wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski jest na autokwarantannie. Rozmawiałem z nimi, wszyscy postępują zgodnie z wytycznymi i poddają się procedurom wyznaczonym przez sanepid; wszyscy są poinformowani o zagrożeniu – poinformował Kosiniak-Kamysz. (Polsat News)

Zagłosuj

Czy Szumowski powinien podać się do dymisji?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze