18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tego jeszcze nie grali

Konfederacja atakuje nową piosenką. Uprzedzamy, słuchanie może być groźne

05.10.2019  15:28
Konfederacja atakuje nową piosenką. Uprzedzamy, słuchanie może być groźne
Konfederacja atakuje nową piosenką. Uprzedzamy, słuchanie może być groźne Fot: YouTube/Printscreen

Partia Janusza Korwin-Mikke stawia na młodych i młodym dedykuje swoją nową piosenkę wyborczą. Jeśli więc nie lubisz "młodzieżowych" hitów, uważaj, przesłuchanie jej może być dla Ciebie groźne.

Czy da się stworzyć dobrą piosenkę wyborczą? Na przestrzeni lat wielu już próbowało, ale nikomu nie wyszło. Fakt, są rzeczy kultowe, jak "Ole Olek" z kampanii prezydenckiej Aleksandra Kwaśniewskiego, ale nie oszukujemy się, "dzieło" Top One pamiętane jest raczej w formie żartu, nie hitu.

Mimo to partie i poszczególni ich politycy ciągle próbują wzbudzić sympatię wyborców potupywaniem nóżką i skoczną melodią. Jedni stawiają na disco polo, inni na disco polo. Kolejni disco polo starają się unowocześnić dodając rwący beat. Jak Konfederacja.

Konfederacja ma nowy klip wyborczy

Ona by tak chciała mieć 5 procent

Partia narodowców, antyszczepionkowcow, eurosceptyków i jak sami o sobie mówią - wolnościowców, wypuściła nowy klip wyborczy. Powstała do niego oczywiście piosenka i to taka, w rytm której możesz bezwiednie, rytmicznie potrząsać głową.

Na Konfederację głos na pewno
Jeśli umiesz tylko liczyć bankroll
Na Konfederację ja na pewno
Trzynastego daj im głos Królewno

- słyszymy w refrenie, o ile mamy tyle silnej woli i odwagi, by do refrenu dotrwać.

Konfederacja ma nowy klip wyborczy

Cała piosenka to remix ostatnio bardzo popularnego, zwłaszcza wśród bardzo młodej części widowni, kawałka Ronnie Ferrari "Ona by tak chciała". Z bliżej nieokreślonych przyczyn, utwór o narkotykach i ostrym imprezowaniu jest jednym z największych hitów ostatniego lata. Czy przeróbka też porwie tłumy, tyle że do urn? To się dopiero okaże, bo - jak by nie patrzeć, spora część fanów twórczości 19-letniego Ronnie Ferrari nie ma jeszcze prawa głosu.

"Na Konfederację oddaj głos królewno!" Konfederacji, doczekała się nawet teledysku. Jak jest? Cóż, ciężko to obiektywnie określić, ale sądząc po opiniach konfederatów, wspaniałe...

Muzyka może wywołać raka?

Tymczasem już pojawiają się pierwsze opinie osób niezadowolonych. Jakie? Choćby popularne "od słuchania tego dostałem raka". Czy to jednak możliwe, by po przesłuchaniu jakiejś piosenki zapaść na zdrowiu?

Swego czasu temat ten podniósł doktor Jacek Tulimowski, tyle że w odniesieniu do twórczości Sióstr Godlewskich. Orzekł wtedy, że... zła muzyka może szkodzić.

Każde podniesienie ciśnienia tętniczego wywołane stresem, zabiera człowiekowi kilkanaście sekund życia – tłumaczył lekarz. (noizz.pl)

Ps. Poniżej zamieszczamy klip. Przesłuchanie piosenki grozi więdnięciem uszu. Obejrzenie spotu - ostrym bólem oczu. Robicie to na własną odpowiedzialność.

logo Tu się dzieje