18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PILNE

Ważna konferencja Ministra Zdrowia. Ogłosi nowe obostrzenia

Emilia Waszczuk
17.12.2020  13:07
Ważna konferencja Ministra Zdrowia. Ogłosi nowe obostrzenia
Ważna konferencja Ministra Zdrowia. Ogłosi nowe obostrzenia Fot: Adam Guz/KPRM

W czwartek 17 grudnia minister zdrowia Adam Niedzielski przekaże informacje o nowych ograniczeniach pandemicznych. Co się zmieni?

Ważna konferencja prasowa przedstawicieli rządu. Na godzinę 15.00 w czwartek zapowiedziane jest wystąpienie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego i Głównego Doradcy Prezesa Rady Ministrów do spraw COVID-19 prof. Andrzeja Horbana. Przekażą oni najnowsze ustalenia co do walki z pandemią koronawirusa w Polsce.

Nowe ograniczenia - przecieki

Obecnie obowiązujące obostrzenia obejmują jedynie okres do 27 grudnia. W czwartek ogłoszone mają być nowe ograniczenia i zalecenia dla obywateli. Według nieoficjalnych informacji, rząd może od 28 grudnia zamknąć wszystkie hotele i ośrodki wypoczynkowe - dostępne byłyby jedynie dla medyków walczących z COVID-19.

Ponadto rządzący mieliby ponownie zablokować pracę stoków narciarskich. Pojawiają się także doniesienia o zakazie przemieszczania się miedzy miastami w Sylwestra i wzmożonych kontrolach policji, planowanych na ten dzień.