18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niezły typ

Kaczyński chce wymienić prezydenta? Jest KANDYDATKA

Emilia Waszczuk
23.11.2020  12:37
Andrzej Duda porzegna się z polityką?
Andrzej Duda porzegna się z polityką? Fot: praszkiewicz/Shutterstock

Koniec rządów Andrzeja Dudy? Wiemy, kim PiS chciałby zastąpić prezydenta na stanowisku. Marek Suski wspomniał o mocnej kandydatce.

Przez osiem ostatnich.... stop. Przez pięć ostatnich lat w Polsce rządzi Andrzej Duda, choć każdy wie, że tak naprawdę u sterów stoi Jarosław Kaczyński. Prezes PiS został ostatnio wicepremierem i z takim staniem nieco z tyłu jest mu bardzo dobrze - nie zamierza bić się o stołek na szczycie. Szuka jednak nowego prezydenta.

PiS szuka nowego prezydenta. Jest kandydatka

W poniedziałek w Radiu Zet poseł PiS Marek Suski przyznał, że między Andrzejem Dudą i Jarosławem Kaczyńskim trwa zimna wojna - panowie nie zgadzają się ze sobą w pewnych kwestiach, a ich stosunki są mocno chłodne. Ten sam polityk partii rządzącej, w tym samym wywiadzie oznajmił, że partia ma już pomysł, kto będzie następną głową państwa.

Nie jest póki co wytypowana jedna osoba. Jest grupa osób, które mają szanse, mogą otrzymać nominację. Beata Szydło jest jedną z tych osób - powiedział Marek Suski.

Jak na razie PiS nie zamierza jednak obalać własnego prezydenta i wymieniać go na innego polityka ze swych kręgów. Szukają jednak idealnego kandydata na wybory w 2025 roku.

logo Tu się dzieje