18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskoczenie?

Koniec Janusza Korwin-Mikkego?! Jest nazwisko następcy

22.04.2022  16:36
Janusz Korwin-Mikke odejdzie z polityki?!
Janusz Korwin-Mikke odejdzie z polityki?! Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Janusz Korwin-Mikke wiele namieszał w polskiej i zagranicznej polityce. Czy teraz uda się na upragniony przez wielu Polaków odpoczynek? W przestrzeni publicznej pojawiło się nazwisko jego potencjalnego następcy.

Janusz Korwin-Mikke ma za sobą wiele skandali, ale też wiele lat pracy w polityce. Politykowi daleko do młodości i każdy zastanawia się, kiedy ów w końcu postanowi udać się na zasłużony odpoczynek. Być może nastąpi to lada chwila.

Janusz Korwin-Mikke odejdzie z polityki?!

Według serwisu Salon24.pl prezes partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke ma zamiar przekazać władzę w ugrupowaniu. Doniesienia medialne wskazują nawet na wstępny termin tego działania oraz następcę Korwina-Mikkego. Ponadto, zdaniem dziennikarzy, prezesa mogą czekać wkrótce duże zmiany, z którymi związany jest jego własny… zięć.

Najnowsze doniesienia mówią, że już za kilka miesięcy - jesienią 2022 roku - Janusz Korwin-Mikke przekaże władzę Sławomirowi Mentzenowi. Wiele osób nie może uwierzyć, że faktycznie Janusz Korwin-Mikke dobrowolnie złoży w końcu polityczną broń. Wszystko jednak na to wskazuje.

Sam Sławomir Mentzen nie komentuje doniesień medialnych w tej sprawie, jednak też im nie zaprzecza. Co więcej, pewne zawirowania mogłyby mieć również miejsce w Sejmie... 

W ocenie serwisu Salon24.pl istnieje pewna możliwość zrzeczenia się mandatu posła przez Janusza Korwina-Mikkego. To by oznaczało, że zastąpiłby go kandydat z drugą największą liczbą głosów w tym samym okręgu, czyli Bartłomiej Pejo, prywatnie zięć prezesa partii KORWiN. Szykują się niezłe zawirowania?