18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ziobro pozamiatany?

Koniec narady w PiS. Jest oficjalny komunikat!

Wojciech Kozicki
23.09.2020  17:53
Koniec Ziobry? Solidarna Polska walczy o życie
Koniec Ziobry? Solidarna Polska walczy o życie Fot: Planeta.pl

Polityczny kryzys w Polsce trwa, a narada PiS w siedzibie na ulicy Nowogrodzkiej zakończyła się. Czy koalicja przetrwa? Czy Solidarna Polska przetrwa? A może czeka nas dymisja Zbigniewa Ziobro? Prawo i Sprawiedliwość podało pierwszy oficjalny komunikat.

Solidarna Polska walczy o życie, a PiS i Jarosław Kaczyński mogą lada moment dokonać politycznej masakry. Na celowniku jest minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, którego prawdopodobnie czeka dymisja. Cała Polska od kilku godzin czeka na rozstrzygnięcie politycznej gry, która może oznaczać przedterminowe wybory.

Zjednoczona Prawica i Ziobro do skasowani?

Limuzyny odjechały, zakończyła się narada w siedzibie partii na Nowogrodzkiej. Brali w niej udział premier Mateusz Morawiecki, prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz szef MON Mariusz Błaszczak, szef MSWiA Mariusz Kamiński, szef klubu PiS Ryszard Terlecki i były marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Po spotkaniu pojawił się komunikat rzeczniczki partii Anity Czerwińskiej.

 Piłka jest cały czas po stronie Solidarnej Polski i wszystko zależy od ich decyzji. Prawo i Sprawiedliwość jest gotowe na wszelkie scenariusze, zależy nam na współpracy, aby móc realizować program, ale musi to być współpraca konstruktywna – powiedziała PAP Anita Czerwińska.