18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mogą się już tylko modlić

Za chwilę KONIEC rządu PiS? Będzie masakra!

26.04.2020  12:50
Rząd PiS upadnie w maju? Mogą nie mieć wyboru
Rząd PiS upadnie w maju? Mogą nie mieć wyboru Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Prawo i Sprawiedliwość wytrzymuje kolejne afery i ataki opozycji jak latarnia morska uderzana przez mordercze tsunami. Jednak światło w tej latarni lada moment może zgasnąć, a latarnik Kaczyński zostanie zmieciony przez fale. Pojawiły się informacje, że koniec rządów PiS nastąpi już w maju.

Rząd PiS straci większośći się rozpadnie? Z Sejmu płyną kolejne doniesienia, że koalicja rządząca drży w posadach i bunt Gowina może ją zmasakrować jak Linkiewicz Godlewską na Fame MMA. Jak donosi „Super Express”, prawdopodobnie w maju nastąpi „nagły koniec rządów PiS”.

Upadek rządu PiS?

Były polityk Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie senator PSL Jan Filip Libicki na Twitterze pisze o nowej większości i wyborze nowego marszałka niższej izby parlamentu. Miałoby to doprowadzić do „obronienia rezultatu procedowania ustawy pocztowej”, a finalnie nawet rozerwania koalicji rządzącej na strzępy. SE.pl przewiduje, że taki bieg wydarzeń skończyłby się upadkiem rządu Jarosława Kaczyńskiego.

Hej członkowie i fani @pisorgpl ! Chyba jednak jest w @KancelariaSejmu nowa większość. Do obronienia rezultatu procedowania „ustawy pocztowej” przez @PolskiSenat I do wyboru nowego marszałka niższej izby parlamentu @nowePSL - szokuje na Twitterze Libicki.

Gowin trojański

Czy Jarosław Gowin doprowadzi do odsunięcie Kaczyńskiego od władzy? Politycy Porozumienia zaprzeczają informacjom Libickiego. Tymczasem marszałek Ryszard Terlecki, z charakterystyczną dla siebie „subetelnością”, uderzył w Gowina na Twitterze.

Elżbieta Witek jest marszałkiem Sejmu, a Jarosław Gowin aktualnie szeregowym posłem. Jeżeli ktoś w tzw. Porozumieniu uważa, że dla czyichś chorych ambicji Prawo i Sprawiedliwość zgodzi się na jakiekolwiek zmiany, to się myli – napisał Ryszard Terlecki w mediach spolecznościowych.

logo Tu się dzieje