18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"żądam prawdy"

Koronawirus jest w Polsce? Kidawa-Błońska: rząd okłamuje Polaków!

Emilia Waszczuk
28.02.2020  11:25
Koronawirus jest w Polsce? Kidawa-Błońska: rząd okłamuje Polaków!
Koronawirus jest w Polsce? Kidawa-Błońska: rząd okłamuje Polaków! Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/Shutterstock

Małgorzata Kidawa-Błońska twierdzi, że w Polsce są już pierwsze potwierdzone przypadki zachorowań na koronawirusa. Dlaczego o tym nie wiemy? Bo rząd PiS ukrywa prawdę przed obywatelami!

Koronawirus wydostał się z Chin i atakuje Europę. Największe spustoszenie sieje we Włoszech. Zaatakował także u naszych sąsiadów - w Niemczech, Białorusi i na Litwie. O dziwo, według informacji przekazanych przez rząd, nie ma go jeszcze w Polsce.

A jednak, w czwartek łódzkie media przekonywały o potwierdzonym przypadku choroby u 25-letniej mieszkanki Łodzi. Jaka jest prawda? Zdaniem kandydatki na prezydentkę, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, rządzący okłamują Polaków!

Wzywam premiera Morawieckiego i rząd do ujawnienia prawdy o przypadkach koronawirusa w Polsce. Bezpieczeństwo Polek i Polaków jest najważniejsze

- napisała na Twitterze.

Rząd kłamie?

Jakie informacje posiada Kidawa-Błońska? Czego nie mówią nam politycy PiS? Czy Polacy są okłamywani, czy pani polityk sieje panikę?

Rząd dalej zapewnia, że koronawirusa w Polsce nie tyle nie ma, ile nie został jeszcze stwierdzony. Kidawie-Błońskiej odpowiedział wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński.

Nie ma ani jednego potwierdzonego przypadku koronawirusa. Rząd na bieżąco przekazuje wszystkie informacje, łącznie z tą, że według wszelkiego prawdopodobieństwa pojawią się takie przypadki. Apelujemy o odpowiedzialność i niepodejmowanie prób wywołania paniki - napisał.

logo Tu się dzieje