18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sanepid szuka uczestników

Koronawirus na wiecu Andrzeja Dudy! Nowe ognisko epidemii?

Wojciech Kozicki
24.07.2020  09:56
Koronawirus na wiecu wyborczym - epidemia wybuchnie jak wściekła?
Koronawirus na wiecu wyborczym - epidemia wybuchnie jak wściekła? Fot: KAROLINA MISZTAL/REPORTER/East News

Opozycja grzmiała przed pierwszym terminem wyborów, że „zabójcze koperty” z koronawirusem nas wykończą. Później Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski nagle o tym zapomnieli i organizowali wielkie wiece wyborcze, narażając ludzi. Okazuje się, że w na jednym z nich były osoby z COVID-19.

Koronawirus na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy! Jak informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Przysusze, podczas spotkania z prezydentem w Odrzywole obecne były dwie zainfekowane osoby. Sanepid poszukuje teraz uczestników wiecu wyborczego. Czy to nowe ognisko epidemii w Polsce?

Spotkanie z prezydentem Dudą i koronawirus

Jak informuje przysuski sanepid, na spotkaniu były obecne dwie osoby z dodatnim wynikiem COVID-19 „stwarzające zagrożenie epidemiczne dla uczestników spotkania”. Spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Odrzywole odbyło się w poniedziałek, 13 lipca, o godz. 17:00

Zwracamy się z prośbą  o zgłaszanie się osób z objawami zakażenia COVID-19, takimi jak:  bóle kostno-stawowe, bóle mięśniowe, podwyższona temperatura, duszności, kaszel, utrata smaku i węchu – podaje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Przysusze.

Służby proszą osoby z powyższymi objawami o kontakt. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną: e-mail: przysucha@psse.przysucha.waw.pl lub telefoniczne pod numerami: (48) 675 24 22, (48) 675 23 37 oraz 789 949 391, 798 875 743.

Zagłosuj

Czy Szumowski powinien podać się do dymisji?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze