18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pisowirus

Poseł PiS zakażony koronawirusem. ZARAZA ATAKUJE PARTIĘ

17.08.2020  10:06
Poseł PiS zakażony koronawirusem
Poseł PiS zakażony koronawirusem Fot: Adam Burakowski/REPORTER

Poseł PiS Witold Czarnecki zakaził się koronawirusem SARS-COV-2. Polityk trafił do szpitala w Szczecinie.

Kolejny, szósty już parlamentarzysta, u którego w ostatnich dniach potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-COV-2, pierwszy ze struktur Prawa i Sprawiedliwości. Poseł PiS Witold Czarnecki, lider partii w Koninie, zakaził się najpewniej w czasie wakacji nad morzem lub w podróży samolotem.

Mężczyzna spędzał urlop w województwie zachodniopomorskim. W ostatni czwartek pojawiły się u niego nieniepokojące, typowe dla COVID-19 objawy. W sobotę trafił do jednego ze szczecińskich szpitali.

Polityk PiS zakażony koronawirusem

Jak podaje przegladkoninski.pl, Witold Czarnecki przeszedł badania laboratoryjne pod kątem SARS-COV-2 - wynik testu był pozytywny.

Miałem objawy charakterystyczne dla COVID-19. Od soboty przebywam w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie pod bardzo dobrą opieką

- powiedział polityk w rozmowie z Radiem Poznań.

W ostatnich dniach zakażenie koronawirusem potwierdzono także u pięciu innych polityków. Na początku sierpnia chorobę potwierdzono u senatora Koalicji Polskiej-PSL-Kukiz15 Jana Filipa Libickiego. Później SARS-COV-2 dopadł senatorów KO Artura Dunina i KP Ryszarda Bobera. Zakazili się także posłowie Dariusz Klimczak i Andrzej Grzyb z KP.

Przeczytaj więcej
Komentarze