18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

COVID-19

Kolejny polityk z koronawirusem. SARS-COV-2 znów zaatakował w PiS

Emilia Waszczuk
23.03.2020  08:31
Edward Siarka zakażony koronawirusem
Edward Siarka zakażony koronawirusem Fot: MICHAL DYJUK/REPORTER

Następny zakażony SARS-COV-2 polityk PiS. Poseł Edward Siarka w niedzielę dowiedział się o chorobie.

Koronawirus SARS-COV-2 atakuje kolejnych polityków. Zakażonych jest już kilka osób z PiS i europoseł z PSL. Teraz do tego nieszczęsnego, politycznego grona dołączył poseł Prawa i Sprawiedliwości Edward Siarka.

Polityk o pozytywnym wyniku badań poinformował w mediach społecznościowych. O tym, że dopadł go niebezpieczny patogen, dowiedział się w niedzielę.

Poseł z koronawirusem

Mężczyzna koronawirusem zakaził się najpewniej na spotkaniu polityków Ministerstwa Sprawiedliwości. Obecnie przebywa w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Na tę chwilę czuję się dobrze. Bardzo dziękuję personelowi szpitala za profesjonalną opiekę

- napisał.

Chciałbym wyraźnie zaznaczyć, że dopełniłem wszystkich procedur zgodnie z zaleceniami sanepidu w celu zminimalizowania ryzyka - zapewnia polityk.

Przy okazji Ciarka zahaczył też o politykę, zapewniając, że jego partia świetnie sobie radzi z pandemią. Poprosił też o zjednoczenie i odpowiedzialność.

Zjednoczeni pokażmy, że chodzi tutaj o odpowiedzialność i solidarność. Nie wykorzystujmy choroby, aby publicznie szukać spekulacji i obrażać innych. To trudna lekcja dla nas i dla mnie osobiście. Mam pewność, że działając zgodnie z procedurami, wdrożonym przez nasze Państwo, podołamy dzisiejszym wyzwaniom. Bardzo proszę o pozostanie w domach. Życzę Państwu i sobie dużo zdrowia - napisał.

Czytaj także
Przeczytaj więcej