18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ponowne zakażenie?

Szumowski ma COVID-19! Leży POD TLENEM [nowe info]

Emilia Waszczuk
14.10.2020  07:37
Koronawirus. Łukasz Szumowski zakażony. Jest w szpitalu
Koronawirus. Łukasz Szumowski zakażony. Jest w szpitalu Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Łukasz Szumowski trafił do szpitala. Były minister zdrowia ma COVID-19, mimo że ponoć zaledwie dwa tygodnie temu go pokonał.

Łukasz Szumowski ponownie zakażony koronawirusem? We wtorek Polskę obiegła informacja o zakażeniu byłego ministra zdrowia. Co ważne, polityk już kilkanaście dni temu miał zostać zainfekowany, co potwierdziły badania laboratoryjne. Mimo to w ekspresowym tempie zakończył kwarantannę, został przyłapany na zakupach i poszedł do pracy.

Teraz Łukasz Szumowski znów otrzymał dodatni wynik testu, ma też objawy typowe dla COVID-19. Jest jeszcze gorzej... Były szef resortu zdrowia potrzebuje pomocy specjalistów - trafił do szpitala.

Łukasz Szumowski ma koronawirusa. Jest pod tlenem

Pod koniec września, w rozmowie z SE.pl Łukasz Szumowski oznajmił: miałem COVID, ale już jestem zdrowy. Minęły raptem dwa tygodnie i polityk trafił do szpitala. Jak podaje Polsat News, mężczyzna potrzebuje wspomagania specjalistycznym sprzętem - jest pod tlenem, ale oddycha samodzielnie  - czytamy.

Łukasz Szumowski najpewniej trafił do Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Wedle pierwszych informacji zakaził się od córki, która zarazę przyniosła ze szkoły. Żona byłego ministra zdrowia twierdzi jednak, że chory jest tylko jej małżonek.

Łukasz Szumowski ponownie zakażony koronawirusem?

Gdzie więc Łukasz Szumowski zakaził się koronawirusem? Czy złapał go gdzieś na mieście, w pracy, a może przenosił zakażenie z września i dopiero teraz wystąpiły u niego objawy? Polityk do końca tego nie wie, ma jednak pewną teorię. W rozmowie z Money.pl potwierdził swoją chorobę i orzekł, że w jego życiu i diagnozach musiała nastąpić fatalna pomyłka.

Poprzedni wynik, sprzed kilkunastu dni prawdopodobnie był [...] fałszywie dodatni, co czasem, przy tak czułej metodzie, się zdarza  - skomentował Łukasz Szumowski.

logo Tu się dzieje