18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za przypupas Putina!

Korwin chwali Rosję za wojnę. "Czas podziwiać"

Wojciech Kozicki
01.06.2022  16:10
Korwin chwali Rosję i Putina za wojnę. Konfederacja staje na rzęsach, by przetłumaczyć jego wypowiedzi na język ludzki
Korwin chwali Rosję i Putina za wojnę. Konfederacja staje na rzęsach, by przetłumaczyć jego wypowiedzi na język ludzki Fot: STANISLAW BIELSKI/REPORTER/East News

Janusz Korwin-Mikke to największy fan Putina w Polsce? Jak tak dalej pójdzie, to dostanie na Kremlu ksywę „czopek”, bo stara się wchodzić prezydentowi Federacji Rosyjskiej tam… no sami wiecie gdzie! Bronił morderców z Buczy, chwalił Putina, a teraz sugeruje, że czas „podziwiać Rosję” za to jak walczy z Ukrainą. W Choroszczy już czekają na Janusza?

Janusz Korwin-Mikke dostał ostrego fiksum dyrdum? Ostatnio bronił Rosjan mordujących cywilów w Buczy, a wojnę w Ukrainie porównał do „bójki o dziewczynę”, z której robi się niepotrzebną histerię. Wypadałoby za takie słowa zapaść się pod ziemię, zamilknąć na zawsze i spalić się ze wstydu. Ale polityk Konfederacji nie ustąpi, są przecież kolejne granice absurdu i głupoty do przekroczenia! Teraz apeluje o „podziwianie Rosji” za dzielną walkę z Ukrainą.

Korwin-Mikke chwali Rosję za wojnę z Ukrainą

Zdaniem Korwina, „podziwialiśmy Ukrainę za heroizm, czas podziwiać i Rosję”, chwaląc armię Putina za stawianie oporu Ukraińcom wspieranym przez Zachód.

Podziwialiśmy Ukrainę za heroizm, czas podziwiać i Rosję. Ukraińcy otrzymali masę pomocy: chwalą się, że mają tyle "Harpoonów", że mogą 5x zatopić całą Flotę Czarnomorską, tyle "Javelinów", że mogą rozwalić 10.000 rosyjskich czołgów - a Rosja jeszcze się ostatkiem sił broni... – napisał Korwin na Twitterze.

Rzecznik rządu Piotr Müller zaapelował do polityków Konfederacji, by zareagowali w sprawie coraz dziwniejszych wypowiedzi Korwina. Oni oczywiście bronią swojegu guru, próbując wyjaśniać jego pokrętną logikę. Oczywiście, jak zwykle wszyscy źle zrozumieliśmy mądre słowa sensei Janusza…

Myślę, że tkwisz głęboko we wojennym wzmożeniu w jakie popadł rząd i dlatego nie zrozumiałeś komunikatu. Przecież w tym wpisie JKM kpi z zafałszowania obrazu sytuacji, a nie chwali Rosję. Problem na który zwraca uwagę to, że uwierzyliście we własną propagandę. Źle to wróży Polsce  - wyjaśnił rzecznikowi rządu Krzysztof Bosak.

Na refleksję ze strony Korwina chyba nikt już nie liczy.  Polsat News przypomina, że „poseł Kowin-Mikke ma już na koncie naganę od sejmowej komisji etyki, która ukarała go za wpisy, w których podważał dokonanie przez rosyjskich żołnierzy masakry w ukraińskiej Buczy”. 

Czytaj także