18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

czeka go proces?

Korwin-Mikke grozi ludziom śmiercią? "Trzeba ich wyrżnąć"

27.09.2019  16:38
Korwin-Mikke grozi ludziom śmiercią? "Trzeba ich wyrżnąć"
Korwin-Mikke grozi ludziom śmiercią? "Trzeba ich wyrżnąć" Fot: Tomasz Urbanek/East News

Lider Konfederacji Janusz Korwin-Mikke bardzo nie lubi wszystkiego, co inne niż on - od kobiet, po LGBT. W rozmowie z Kamilą Biedrzycką po raz kolejny stwierdził, że osoby nieheteronormatywne zagrażają światu. Ale to nie koniec, bo posunął się jeszcze dalej.

Janusz Korwin-Mikke znów pokazał, jak bardzo nie lubi ludzi. Powszechnie znane są na przykład jego poglądy na temat kobiet (twierdzi że mają mniejsze mózgi niż mężczyźni, z założenia są głupsze i przez to powinny mniej zarabiać i mieć mniejsze prawa) czy pedofilii ("jak poklepie po pupie, to nie pedofilia" - mówił swego czasu).

Ostatnio w Polsacie oznajmił, że "LGBT chcą zniszczyć Polskę", a mówiąc o aborcji, zapędził się i zaczął rozważania o zabijaniu niechcianych żon. Teraz znów przegiął, na tyle, że jego wypowiedź niektórzy mogą uznać za nawoływanie do zabijania ludzi, a to już czyn karalny.

"Wyrżnąć ich"

Lider Konfederacji pojawił się w "Expressie Biedrzyckiej". Tam po raz kolejny oznajmił, że LGBT to największe zagrożenie dzisiejszych czasów. Poza tym, to jawne zboczenie, czemu?

Zboczenie to jest robienie co innego niż robi większość ludzi

- oznajmił, ale zapomniał, na przykład, że większość mężczyzn wybiera raczej krawat niż muszkę.

A później ostro popłynął.

Trzeba wyrżnąć te wszystkie elity, które popierają zboczenia

- grzmiał.

O jakie wyrżnięcie elit mu chodziło? Nie do końca wiadomo. Niestety, niektórzy mogą odebrać jego słowa jako przyzwolenie do zbrodni. Inni pewnie po prostu stwierdzą, że mówił o wyborach i niedopuszczeniu Lewicy do władzy.

A tak na marginesie, pan Janusz, głosząc wszem i wobec, że LGBT trzeba tępić, a osoby postulujące wyrównanie praw osobom nieheteronormatywnym należy "wyrżnąć", oznajmił przy okazji, że jeśli Konfederacja wygra, to nic złego się nikomu nie stanie. Nawet, jeśli nie jest heteroseksualny.

 

Janusz Korwin-Mikke
Przeczytaj więcej
Komentarze