18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Haj-raj

Korwin chce sprzedawać narkotyki w aptekach. "Mamy prawo się zaćpać"

13.02.2020  15:52
Korwin chce sprzedawać narkotyki w aptekach. "Mamy prawo się zaćpać"
Korwin chce sprzedawać narkotyki w aptekach. "Mamy prawo się zaćpać" Fot: Michal Wozniak/East News

Janusz Korwin-Mikke nie przestaje nas zadziwiać. Polityk chce sprzedawać w aptekach narkotyki, gdyż jak twierdzi - "każdy wolny człowiek ma prawo zaćpać się na śmierć".

Janusz Korwin-Mikke na chwile odpuścił kobietom wyzywanie ich od idiotek i przeszedł do planowania zmian w państwie, kiedy w końcu dojdzie do władzy. Kontrowersyjny polityk chce... sprzedawać ludziom narkotyki w aptekach.

Janusz Korwin-Mikke chce sprzedawać narkotyki w aptekach

Korwin-Mikke przedstawia samego siebie jako wielkiego przeciwnika wszelkich nakazów i zakazów. Tym razem również prezentuje pogląd bardzo osobliwy i zdecydowanie, aż zanadto wolnościowy. Państwo w marzeniach polityka ma pozwalać człowiekowi na wszystko, co ów sobie wymyśli.

Popełniłbym samobójstwo jakbym musiał. Otrułbym się sam, bez pomocy naszego chorego państwa, a może chciałbym ten tydzień jeszcze pożyć… Nie wiem… To mój wybór. I nie potrzebowałbym w samobójstwie pomocy państwa. Państwo co robi, to wszystko spie... A jakby pomogło umierać, to byłaby jakaś tragedia…

- mówił dla przykładu o swojej własnej śmierci.

Jeśli obywatel ma ochotę zaćpać się na śmierć, to ma do tego prawo. Wolny człowiek ma prawo zaćpać się na śmierć. Narkotyki powinny być powszechnie dostępne w aptekach, wtedy zniknęłaby mafia narkotykowa, czy szantaże. Jak dojdę do władzy to zmienię konstytucję w tej sprawie, żeby narkotyki były legalnie dostępne w aptekach

– kwituje lider Konfederacji.

Wyobrażacie sobie świat, w którym rządzi Janusz Korwin-Mikke? Nam ciężko jest taką wizję do siebie na dobre dopuścić. 

Przeczytaj więcej
Komentarze