18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jego głupota nie zna granic?

Korwin chce strzelać do imigrantów. "Żołnierz ma zabijać"

21.11.2021  13:28
Korwin-Mikke chciałby zabijać imigrantów. Przekroczył granicę?
Korwin-Mikke chciałby zabijać imigrantów. Przekroczył granicę? Fot: Jan Bielecki/East News

Kryzys na granicy polsko-białoruskiej jest wciąż podsycany przez Łukaszenkę, a premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że chce płacić imigrantom. Tymczasem Janusz Korwin-Mikke znalazł radykalne rozwiązanie… zaapelował, by do imigrantów STRZELAĆ!

Premier Mateusz Morawiecki podczas wizyty w Estonii zadeklarował, że Polska jest gotowa w każdej chwili płacić imigrantom. Tymczasem Janusz Korwin Mikke na antenie Polskiego Radia 24 wpadł na inny pomysł jak rozwiązać kryzys na białoruskiej granicy. Jego zdaniem wystarczy zacząć strzelać do imigrantów ostrą amunicją. Przy okazji zapowiedział jaki los czeka Białoruś i jakie są plany Rosji.

Korwin o strzelaniu do imigrantów. Chce wojny z Białorusią?

Polityk Konfederacji uważa, że polscy żołnierze powinni zagrozić imigrantom użyciem broni palnej. Jeśli ostrzeżenie nie pomoże, wojsko powinno zacząć zabijać imigrantów próbujących przekroczyć granicę. Dziennikarz prowadzący rozmowę zwrócił Korwinowi uwagę, że to rozwiązanie niehumanitarne, ale sędziwy parlamentarzysta jest przeciwnego zdania. Zabijanie imigrantów uważa za przejaw humanitaryzmu.

Ludziom się powinno mówić, że jak będą usiłowali przejść nielegalnie przez granicę, to wtedy żołnierze zaczną do nich strzelać. I wtedy, jak faktycznie przejdą, to strzelamy. Jak przejdą nielegalnie przez granicę, to znaczy, że chcą, żeby do nich strzelano. To jest humanitaryzm, czyli traktowanie człowieka jak człowieka rozumnego. Trzeba strzelać – powiedział Korwin w PR24.

Dziennikarz zapytał Korwina o potencjalny rozkaz strzelania do imigrantów. A jeśli żołnierz nie będzie chciał wykonać tak drastycznego rozkazu?

Jak nie mamy w Polsce takich ludzi, którzy potrafią strzelać na rozkaz, to znaczy, że nie mamy w Polsce wojska. Żołnierz jest po to, żeby zabijać – odparł Korwin.

Korwin dodał, że „imigranci są traktowani obecnie jak bydło, które można polewać wodą, żeby się uspokoiło”. Ostrzegł, że jeśli szybko kryzys na granicy nie zostanie rozwiązany, to wkrótce Putin przepędzi imigrantów, Białoruś zostanie wchłonięta całkowicie przez Rosję, a na granicy będziemy mieć rosyjskie wojsko.

Białoruś zostanie wchłonięta przez ZBiR, przestanie być niepodległym państwem. Na granicy będzie stacjonować rosyjska armia. Nasi politycy w ogóle tego nie zauważają, tylko zajmują się migrantami. Przerażające jest, że nie myślą o przyszłości, tylko o tym, co jest teraz. Agenci Władimira Putina już myślą ja namówić Polaków, żeby napędzili prezydentowi Rosji Ukrainę. To dzięki nam Łukaszenka straci swoją posadę – prognozuje Korwin-Mikke