18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zostanie UKARANY

Korwin chce pozwalać na pedofilię! "Reszta żyłaby normalnie"

08.07.2021  09:31
Korwin na Twitterze o pedofilii. Komisja Etyki Poselskiej chce go UKARAĆ
Korwin na Twitterze o pedofilii. Komisja Etyki Poselskiej chce go UKARAĆ Fot: Piotr Molecki/East News

Politycy tacy jak Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke i Krzysztof Bosak minęli się z powołaniem. Sądząc po ich występach w mediach i w Sejmie, bardziej nadają się na komików lub performerów. Kabaret Konfederacja byłby hitem! Jednak, czy to jeszcze jest śmieszne? Korwin został właśnie ukarany za wpis o pedofilii.

Poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke żyje z przeginania pały. Hitler, kobiety, niepełnosprawni, handel dziećmi… pomysłów na szokujące wypowiedzi mu nie brakuje. Jednak jego wpis o pedofilii okazał się za ostrą jazdą dla Komisji Etyki Poselskiej, które zdecydowała się ukarać kontrowersyjnego seniora.

Korwin ukarany za poglądy na temat pedofilii. Chce pozwalać zboczeńcom krzywdzić dzieci

Chodzi konkretnie o wpis z 6 marca 2021 roku, gdy Korwin rozważał, czy nie lepiej, by określona liczba dzieci padła ofiarą pedofilów, a reszta społeczeństwa nie byłaby obciążona strachem i obciążeniami prawnymi. A gdyby tak wyeliminować Korwina z życia publicznego? To tylko jeden Korwin, a społeczeństwo byłoby zdrowsze i spokojniejsze…

Na drogach ginie rocznie 3000 osób, ale dzięki temu mamy sprawny transport. Godzimy się z tym. I słusznie. Pytanie: czy nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów - ale reszta traktowała dorosłych ufnie i żyła normalnie, bez wpajanego strachu przed pedofilami? – napisał Korwin na Twitterze.

Komisja Etyki Poselskiej uznała, że „postawy, zachowania czy słowa tolerujące seksualne wykorzystywanie dzieci są niedopuszczalne i będą się spotykać ze zdecydowaną reakcją Państwowej Komisji”. Przypomniała również, że wykorzystywanie seksualne małoletnich jest przestępstwem, które odciska się na całym życiu osoby poszkodowanej.

Komisja Etyki Poselskiej ukarała naganą jednego z posłów - za skandaliczną wypowiedź na jednym z portali społecznościowych, która godziła w dobre imię ofiar czynów pedofilskich. Państwowa Komisja 11 marca 2021 r. skierowała pismo do Przewodniczącej Komisji Etyki Poselskiej o podjęcie interwencji oraz udzielenie nagany – informuje Komisja Etyki Poselskiej.