18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Korwin wyleci przez to z hukiem?

Korwin rzuca w psa petardami. "Trzymałby je w pysku"

05.01.2020  14:41
Korwin tresuje psa petardami - znowu narobił dymu!

Janusz Korwin-Mikke (Wolność, Konfederacja) znowu wywołał skandal.  Po raz kolejny tresował swojego psa, by zwierzak nie bał się petard i fajerwerków w sylwestra. Obrońcy praw zwierząt dostali białej gorączki!

Janusz Korwin-Mikke już kiedyś pokazywał jak na spacerze z psem Odim rzucał mu pod nogi petardy. Tłumaczył później, że czworonożny przyjaciel uwielbia takie zabawy, a poza tym, to najlepszy sposób, by przyzwyczaić go do huku. W polityka uderzyło tsunami nienawiści, ale on się tym nie zraża i znowu to zrobił. Czyżby nie wiedział, że ZA znęcanie się nad zwierzętami może iść do więzienia na 3 lata?

Korwin na YouTube pokazał wideo, na którym kupuje fajerwerki na straganie, a później rzuca je bardzo blisko swojego psa. Odi nawet trąca je łapą. Część interneutów uznała, że pies rzeczywiście dobrze się bawi i jest zwierzęciem niepoprawnym politycznie.

Uczę Odiego, by nie bał się fajerwerków.Najchętniej trzymałby je w pysku – stwierdził Korwin. (Wprost.pl)

To sprawianie mu cierpienia! Poseł pokazał swój prymitywny, brutalny stosunek do zwierząt i za to powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Ktoś w tej sprawie powinien złożyć doniesienie do prokuratury- twierdzi zoolog prof. Andrzej Elżanowski. (Fakt.pl)

Rzucanie materiałów, wybuchowych czy hukowych w stronę psa jest zwykłym sadyzmem. Poseł nie wiedział, jak zareaguje pies. Mogło to się skończyć nie tylko wielkim stresem, a nawet zawałem serca – ostrzega Magdalena Kucfir z Pogotowia Opiekuńczo-Adopcyjnego „Łapa”. (Fakt.pl)

Korwin oczywiście ma gdzieś takie opinie i pochwalił się „Faktowi”, że miał kiedyś bardzo odważnego wilczura. Podobno pies nie bał się nawet, gdy „Krul” strzelał mu z pistoletu nad głową. A może po prostu polityk jest postrzelony?

Korwin i tresura psa - fajerwerki w sylwestra sprawiają mu radość?

Czytaj także