18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Małżeństwa rówieśnicze"

Korwin wie jak zatrzymać wirusa w szkołach!

22.10.2020  17:25
Korwin znowu w akcji - to jeszcze Sejm czy już psychiatryk?
Korwin znowu w akcji - to jeszcze Sejm czy już psychiatryk? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Koronawirus w Polsce jest coraz bardziej zabójczy, a rząd i Ministerstwo Zdrowia nie radzą sobie z epidemią. Wciąż też nie wiadomo czy szkoły zostaną zamknięte i zostanie zarządzona nauka zdalna. Janusz Korwin-Mikke ma jednak pomysł jak powstrzymać transmisję wirusa w szkołach. Tak, to jeden z TYCH pomysłów Janusza...

Janusz Korwin-Mikke (Konfederacja) uważa, że pandemia nie istnieje, nakaz noszenia maseczek jest nielegalny, a żadne restrykcje i obostrzenia nie powinny obowiązywać, bo kto ma zginąć od wirusa i tak kiedyś umrze. To jednak nie koniec, bo kontrowersyjny poseł podzielił się ze światem kolejnymi „mądrościami” i wie jak zatrzymać COVID-19 w szkołach. A czy ktoś wie jak zatrzymać Korwina?

Koronawirus w szkołach

W Sejmie trwa walka o projekt ustawy PiS, która dotyczy podwyższenia wynagrodzeń dla pracowników medycznych, którzy walczą z epidemią. Konfederacja złożyła poprawkę i postanowiła strzelić sobie publicznie w stopę, wysyłając na mównicę Janusza Korwin-Mikkego.

Korwin i Konfederacja proponują, by od drugiego semestru roku szkolnego 2020/2021 w szkołach podstawowych i liceach podzielono uczniów w klasach według płci. Polityk uważa, że w ten sposób zmniejszy się poziom interakcji między uczniami i uzyskamy mniej zakażeń COVID-19.

Korwin przypomniał swoją dawną teorię, którą niegdyś uparcie głosił. Jest zdania, że w koedukacyjnych szkołach poziom nauczania jest niższy niż poziom szkół męskich i żeńskich. Koedukację nazwał nieudanym eksperymentem.

Jego zdaniem w szkołach koedukacyjnych mają miejsce "tragiczne zjawiska", czyli małżeństwa rówieśnicze, które "rozpadają się po kilkunastu lub nawet kilku latach" – pisze radiozet.pl.

Skoro już chcemy odseparować chłopców od dziewczyn, to może odizolujemy przy okazji Korwina od społeczeństwa i mediów?

Przeczytaj więcej
Komentarze