18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aborcja, skrobanie i Aborygeni

Korwin w Sejmie atakuje dzieci z zespołem Downa

09.05.2020  13:02
Korwin o aborcji w Sejmie - ktoś go powinien stamtąd usunąć!
Korwin o aborcji w Sejmie - ktoś go powinien stamtąd usunąć! Fot: YouTube

Janusz Korwin-Mikke ostatnio zaszył się w domu z powodu epidemii koronawirusa i cała Polska odetchnęła z ulgą. Jednak KRUL powrócił, a jego poglądy wylazły z mroku niczym bestia z potwór z bagien. Tym razem na jego celowniku znalazły się dzieci z zespołem Downa i Aborygeni.

Jak głoszą legendy, Janusz Korwin-Mikke podobno miał kiedyś coś mądrego do powiedzenia. Jednak wypowiedzi o kobietach i Hitlerze oraz rzucanie w psa petardami spowiły jego karierę polityczną jak smog. Najwyraźniej pozostanie już do jej końca „wiecznym kandydatem”.

Koronawirus miał  tę zaletę, że kontrowersyjny polityk Konfederacji siedział w domu i rzadko się wypowiadał. Wraz z odmrażaniem gospodarki zło powróciło ze straszliwą siłą...

Korwin, dzieci z zespołem Downa, aborcja i Aborygeni

Zawsze się trochę gwałci… no i tym razem Korwin zgwałcił wszystkie zasady kultury i normy dyskusji publicznej. Pojawił się na sejmowej mównicy, ale tym razem zmienił strategię. Obraził wszystkich, nawet Aborygenów.

W kilkadziesiąt sekund zadał serię brutalnych ciosów we wszystkich uczestników debaty, ale znokautował jedynie siebie…

Mówiono o wspólnocie między tak odległymi krajami jak Nowa Zelandia, Australia i Polska. Chciałem zwrócić uwagę na jeden drobiazg. Średni iloraz inteligencji Aborygenów australijskich jest mniej więcej równy ilorazowi inteligencji dziecka z zespołem Downa, a nikt w Australii nie myśli o tym, by wyskrobywać Aborygenów - powiedział Korwin w Sejmie.

Ciekawe co na to Kaja Godek i partyjni koledzy Korwina. Czy Konfederacja wytrzyma jego kolejne wypowiedzi?

Czytaj także