18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Kobiety są przeciętne"

Polacy mogą gwałcić Marsjanki? Korwin wyjaśnia prawo kosmosu

Wojciech Kozicki
17.05.2022  14:07
Korwin chce wysłać Polaków w kosmos, by gwałcili Marsjanki. On chyba od dawna orbituje poza Ziemią
Korwin chce wysłać Polaków w kosmos, by gwałcili Marsjanki. On chyba od dawna orbituje poza Ziemią Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Janusz Korwin-Mikke przedawkował Konfederację? Był Hitler, niepełnosprawni, inteligencja kobiet, były nagie skoki narciarskie, ale dopiero teraz sędziwy polityk pokazał swoje „możliwości”. Wyjaśnił jaka jest różnica między zgwałceniem czarnoskórej kobiety, a zgwałceniem Marsjanki. Czy Polacy powinni lecieć na Marsa i byliby tam zagrożeniem seksualnym?

Janusz Korwin Mikke i kolejne szokujące wypowiedzi. Ostatnio proponował nagie skoki narciarskie, i bronił rosyjskich zbrodniarzy z Buczy, ale teraz już totalnie przegiął pałę. Tym razem polityk na YouTube zapewniał, że gdyby Konfederacja wygrała wybory parlamentarne, to „Mars byłby już dawno skolonizowany”. Podkreślił, że pewnie podczas lotu na Marsa kilkadziesiąt osób, by zginęło, ale nie martwcie się, bo przecież „człowiek ma prawo ginąć”. Może i Polaków jeszcze nie ma na Marsie, ale Korwin już dawno odleciał na orbitę.

Korwin o kobietach, gwałtach i zgwałconych Marsjankach

Jak pokazał sondaż wyborczy „Do Rzeczy”, Konfederacja może liczyć na ok. 5% głosów. Okazuje się jednak, że Konfederacji nie chodzi tylko o władzę. Zdaniem Korwina, jeśli jego partia nie wygra, to Polska i Europa zginą. Zaapelował więc, by wywalczyć sobie prawo do wolności. Powinniśmy też ryzykować, a np. ubezpieczenie zdrowotne "zabiera radość z życia". 

Chodzi o to, kto będzie rządził Polską. Czy my, którzy doprowadzimy Polskę do rozwoju, do bogactwa, do postępu, czy te wszystkie rurkoczułkowce, które będą chciały żebyśmy tylko nie popełnili jakiegoś błędu. Zapisujcie się do partii Korwin. Musimy pokazać, że to my będziemy rządzić. Dobrze zorganizowana mniejszość wygra. To my musimy wygrać, albo Polska i cała Europa zginą – ostrzega Korwin-Mikke.

Na czym miałaby polegać korwinowska walka o wolność? Najpierw musielibyśmy zlikwidować szkoły koedukacyjne, bo chłopcy są tam osłabiani przez „przeciętne kobiety”. Widocznie dziadzio Janusz zapomniał np. o Florence Parpart, Marii Skłodowskiej-Curie, Tabithtcie Babit oraz Stephanie Kowolek.

Chłopcy w szkołach koedukacyjnych uczą się tej ideologii, że trzeba być przeciętnym, a to kobiety są przeciętne. Prochu nie wynajdą, one niczego nie wynalazły i nie mam do nich pretensji. Takie są. Kobiety nie mogą rządzić, nie lubią ryzyka  - atakuje kobiety Korwin.

Korwin zwrócił też uwagę, że w więzieniach w Polsce jest wielu mężczyzn, którzy mogliby przydać się np. w kolonizacji Marsa. Dlaczego akurat oni? Bo na Ziemi „być może zgwałciliby Murzynkę”, a w kosmosie na pewno nie zgwałcą żadnej Marsjanki, bo one nie istnieją. Zapomniał chyba, że "zawsze się trochę gwałci"...

Dla nas wystarczy, że Korwin gwałci wszelkie zasady logiki, rozsądku i dobrych manier.

Więzienia są pełne mężczyzn, ludzi, którzy w normalnym kraju by podbijali świat, podbijali Afrykę, podbijali Azję, podbijali Marsa. Być może by zgwałcili jakąś Murzynkę, Marsjanki by nie zgwałcili, bo ich nie ma. Ale by ryzykowali. A oni nie mogą znieść nudy, siedzą w więzieniach, nieraz najcenniejsi ludzie, bo nie wolno im ryzykować – wyjaśnił opętany gwałtem Korwin na YouTube.

Korwin o wolności, kobietach i gwałtach [WIDEO]

logo Tu się dzieje