18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Chcą poświęcić ludzi"

Korwin ostrzega w Sejmie przed masakrą

Wojciech Kozicki
28.10.2020  16:26
Korwin w Sejmie ostrzega przed rewolucją i masakrą
Korwin w Sejmie ostrzega przed rewolucją i masakrą Fot: Sejm

Koronawirus szaleje, protesty trwają, a politycy w Sejmie obrzucają się błotem. Do akcji postanowił wkroczyć Janusz Korwin-Mikke i ostrzegł, że nadchodzi rewolucja, a policja podobno ma wkrótce użyć ostrej amunicji.

Kolejny dzień awantur w Sejmie. Politycy obrzucają się oskarżeniami i walką o władzę, najwyraźniej zapominając jak niebezpiecznie robi się na ulicach. Tymczasem Janusz Korwin-Mikke (Konfederacja) poparł wniosek o przedstawienie sytuacji bezpieczeństwa. Zagrzmiał z mównicy, że „Lewica działa dla zrobienia w Polsce rewolucji”.

Lider partii Korwin oskarżył też opozycję o wykorzystywanie kobiet jako narzędzia do przejęcia władzy. Jego wypowiedź spotkała się z protestem Lewicy, a z sali sejmowej było słychać krzyki oburzonych posłanek.

Ci ludzi świadomie prowokują rewolucję. Są gotowi poświęcić ludzi! – ostrzegał w Sejmie Korwin.

Antifa w Polsce

Polityk Konfederacji odniósł się do pogłosek, że opozycja i protestujący chcą sprowadzić do Polski Antifę. Czy szykują się krwawe zamieszki? Korwin ostrzegł, że grozi nam krwawa rewolucja podobna do tych, które wydarzyły się we Francji i Hiszpanii.

Policja ma ostrą amunicję. Ma rozkazy żeby jej użyć. Sytuacja jest rewolucyjna – powiedział Korwin.

Korwin w Sejmie straszy krwawą rewolucją [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej