18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rap wyborczy

Kosiniak-Kamysz i hot16challenge2. Członek PSL sztywny jak grabie?

Wojciech Kozicki
15.05.2020  17:46
Władysław Kosiniak-Kamysz bez nawijki Członek PSL walczy z rapem na sztywno
Władysław Kosiniak-Kamysz bez nawijki Członek PSL walczy z rapem na sztywno Fot: Twitter/Włądysław Kosiniak-Kamysz

Władysław-Kosiniak Kamysz walczy jak o fotel prezydencki zaciekle jak klienci Ikei o przecenione meble. Wziął udział w hot16challenge2 i zastosował niecodzienną strategię... nie rapował. Czy to wystąpienie pozwoli mu wygrać wybory prezydenckie 2020 i zdobyć polską scenę polityczną?

Jeszcze niedawno Władysław Kosiniak-Kamysz krytykował prezydenta Dudę, że „nawet nie potrafi zarapować”. Teraz kandydat PSL sam wziął udział w akcji hot16challenge2 i… nie zarapował! Zamiast tego po prostu przedstawił suchy program wyborczy. Nie takiej nawijki oczekiwaliśmy! Przywołując klasyka polskiej komedii, naszym chłopakom przydałoby się trochę luzu, te kocie ruchy...

Politycy i hot16challenge2

Trzeba przyznać, polscy politycy ustawili poprzeczkę bardzo wysoko. Korwin zaatakował psycho rapem o wieszaniu socjalistów, Artur Dziambor wytłumaczył skąd PiS bierze pieniądze, a Andrzej Duda i jego „cień ostrej mgły” to już klasyka polskiego rapu. Jednak Kosiniak-Kamysz nie znalazł w sobie nawet odrobiny luzu i odwagi, by zmierzyć się z gigantami politic-rapu

Dzięki Sierżant Bagieta za nominację, ale nie będę rapował. Wydaje mi się, że inicjatorzy tej akcji nie oczekiwali od polityków nieudolnych rapsów, tylko konkretnego działania. Tak więc szybko łapcie ustawy, które zgłosiłem – POWIEDZIAŁ Kosiniak-Kamysz.

Władysław Kosiniak-Kamysz i hot16challenge2

Władysław Kosiniak-Kamysz: "Prezydent nawet nie potrafi zarapować"

Czytaj także