18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

złamane serce prezesa

Cios przed walentynkami! Wierna kobieta Kaczyńskiego go rzuca!

08.02.2020  13:58
Cios przed walentynkami! Wierna kobieta Kaczyńskiego go rzuca!
Cios przed walentynkami! Wierna kobieta Kaczyńskiego go rzuca! Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Smutne informacje z Nowogrodzkiej. Serce Jarosława Kaczyńskiego musi dziś krwawić. Właśnie okazało się, że opuszcza go najwierniejsza kobieta - pani Basia.

Smutek, żal, emerytura. Barbara Skrzypek wybiera się na zasłużony odpoczynek. Najważniejsza kobieta w życiu Jarosława Kaczyńskiego nie będzie już dumnie kroczyć u jego boku, wspierać i służyć. Teraz zamierza odetchnąć.

Pani Skrzypek to prawdziwa legenda. Najbliższa współpracowniczka prezesa, jego zaufany człowiek, powierniczka sekretów i najtajniejszych dokumentów, od 30 lat działa w PiS i dla PiS.

To jednak nie wszystko. Pani Barbara ma udziały w spółce Srebrna, jest pełnomocniczką Instytutu Lecha Kaczyńskiego, zasiadała w radzie nadzorczej Forum. W branży jest tak znana, że doczekała się nawet uhonorowania na ekranie - to na jej wzór powstała bohaterka "Ucha Prezesa" - pani Basia.

Barbara porzuca Jarosława

Niestety, na każdego przychodzi czas i Barbara Skrzypek, choć do tej pory wiernie służyła prezesowi, zamierza go opuścić. Twierdzi, że jest zmęczona i nie chce dłużej pracować - przechodzi na emeryturę.

To się niedługo wydarzy, pani Barbara mówi, że jest już zmęczona, temat jej odejścia na Nowogrodzkiej się pojawił

- mówi wp.pl jeden z polityków PiS.

Informator serwisu zdradza, że pani Basia i pan Jarosław są ze sobą bardzo blisko. Rozumieją się bez słów!

Nie wiem, czy da się wejść w buty Barbary Skrzypek, patrząc na to, jak wiele ma doświadczenia. Ona posiada niszową wiedzę, wynikającą z trzech dekad pracy z prezesem. Wie, kogo do biura zaanonsować, kogo kulturalnie odesłać z kwitkiem. W pewnych kwestiach nie musi się już konsultować z Jarosławem Kaczyńskim, tak dobrze go zna. Są przyjaciółmi

- mówi polityk PiS.

Przeczytaj więcej
Komentarze