18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowiutkie cacka

Kraj pogrąża się w DROŻYŹNIE I KRYZYSIE, a PiS... ZAMAWIA LIMUZYNY

19.07.2022  15:27
Drożyzna szaleje, a rządzący... zamawiają limuzyny!
Drożyzna szaleje, a rządzący... zamawiają limuzyny! Fot: Adam Burakowski/REPORTER

Polacy ledwo wiążą koniec z końcem. W tym samym czasie PiS... zamawia sobie nowiutkie limuzyny. Posłanka KO zdradziła ten sejmowy zamiar nieświadomym niczego rodakom.

Trzeba mieć tupet! Kraj znajduje się w rozsypce - lata pandemii koronawirusa i teraz wojna w Ukrainie zrobiły swoje. Gospodarka i nasz finanse są wyjątkowo niestabilne i niepokoją wszystkich.

Drożyzna szaleje, a rządzący... zamawiają limuzyny!

W momencie, kiedy wszyscy Polacy ledwo wiążą koniec z końcem nasz rząd... zamawia nowiutkie limuzyny! Jakby mało było tych, które w wyniku licznych wypadków porozbijał SOP.

Inflacja, rekordowe rachunki za gaz/prąd/paliwo-a władza zamawia nowe limuzyny! Wynajem 89 aut za 12,342 mln zł (140 tys zł każde-za 36 miesięcy - wynajem w cenie nowego auta… ktoś tu zrobi interes życia). A Wy zagryzajcie zęby, zbierajcie chrust i pamiętajcie - można jeść mniej!

- napisała na Twitterze wzburzona posłanka KO Magdalena Łośko.

Trochę nie dziwią nas jej emocje. Faktycznie ostatnio nasza władza idzie o krok dalej z radami, jakich nam udziela. Skoro możemy ogrzewać się chrustem i zwyczajnie mniej jeść, to też nie powinniśmy się dziwić, że na naszych oczach rządzący pławią się w luksusie.

Są tutaj w końcu równi i równiejsi.

nfTrzeba mieć tupet! Kraj znajduje się w rozsypce - lata pandemii koronawirusa i teraz wojna w Ukrainie zrobiły swoje. Gospodarka i nasz finanse są wyjątkowo niestabilne i niepokoją wszystkich.W momencie, kiedy wszyscy Polacy ledwo wiążą koniec z końcem nasz rząd... zakupuje nowiutkie limuzyny! Jakby mało było tych, które w wyniku licznych wypadków porozbijał SOP.Inflacja, rekordowe rachunki za gaz/prąd/paliwo-a władza zamawia nowe limuzynylacja, rekordowe rachunki za gaz/prąd/paliwo-a władza zamawia nowe limuzyny Wynajem 89 aut za 12,342 mln zł (140 tys zł każde-za 36 miesięcy - wynajem w cenie nowego auta… ktoś tu zrobi interes życia) A Wy zagryzajcie zęby, zbierajcie chrust i pamiętajcie-można jeść mniej