18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani zaskoczeni

Krystyna Pawłowicz chce znaleźć chłopaka. Opublikowała ogłoszenie

27.09.2021  10:05
Krystyna Pawłowicz poszukuje młodego muzyka
Krystyna Pawłowicz poszukuje młodego muzyka Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Krystyna Pawłowicz od lat szokuje, publikując w sieci kontrowersyjne, a czasem wręcz wulgarne wypowiedzi. Ostatnio uwagę internautów przykuł jeden z jej twitterowych wpisów, na którym nikogo nie atakuje, ani nie wyzywa. Jak się okazało, 69-latka szuka młodego mężczyzny.

Krystyna Pawłowicz od dłuższego czasu nie napisała niczego bulwersującego na Twitterze, co wywołało niepokój wśród jej fanów. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego zazwyczaj nie gryzie się w język, mówiąc, co jej ślina na język przyniesie. Ostatnio na jej twitterowym profilu pojawił się nawet wpis, w którym ogłosiła, że poszukuje młodego chłopaka.

Krystyna Pawłowicz szuka muzyka

Wszystko jednak wskazuje na to, że nie jest to ogłoszenie matrymonialne, a przejaw dobrego serca 69-latki. Sędzia TK zamierza bowiem znaleźć muzyka, który grał na trąbce przy warszawskiej Hali Banacha. Mężczyzna chce w ten sposób zarobić pieniądze na operację chorej matki.

UWAGA !Czy ktoś ma jakiś namiar na tego chłopaka ? Poproszę - pisała była posłanka PiS.

Adoratorzy Krystyny Pawłowicz mogą zatem nadal walczyć o podbicie jej serca. Niestety, nie będzie to łatwe, gdyż jak informował Newsweek, była posłanka przeżyła w młodości miłosny zawód, po którym zrezygnowała z uczuć i poświęciła się nauce.