18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nie oszczędzają

Krystyna Pawłowicz z ochroną jak Kaczyński? Wydają na nią majątek

18.02.2021  14:07
Krystyna Pawłowicz dostała dodatkową ochronę
Krystyna Pawłowicz dostała dodatkową ochronę Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Krystyna Pawłowicz znowu powraca. PiS przyznał ex-posłance dodatkową ochronę. Polacy płacą za to grube pieniądze.

Była już posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, może liczyć na specjalne względy ze strony kolegów z partii. Odkąd została sędziną Trybunału wątpliwie Konstytucyjnego, Prawo i Sprawiedliwość przyznało jej rządową ochronę.

Ostatnio na jaw wyszło, że pani Krystyna pojechała do leczniczego SPA, by trochę sobie wypocząć i pokorzystać z zabiegów upiększających, relaksujących, a przy okazji także rehabilitacyjnych. Pech chciał, że w otwartym mimo pandemicznego zakazu hotelu Malinowy Zdrój, wybuchł pożar i o jej "koronawakacjach" dowiedziały się media. Nie dość, że Krystyna Pawłowicz wypoczywała w hotelu w czasie, gdy inne podobne przybytki były pozamykane, nie dość, że wydała na to kwotę, jaka zwykłym śmiertelnikom zapewniłaby godne życie przez co najmniej kilka tygodni, to jeszcze towarzyszyli jej ochroniarze.

Imponująca ochrona Krystyny Pawłowicz

Gdy tylko pod hotelem pojawiła się Straż Pożarna, pod budynek podjechała limuzyna SOP, by Pawłowicz ewakuować. Wtedy na jaw wyszło, że i oni zakwaterowani są gdzieś w pobliżu, by zawsze mieć sędzinę na oku.

Teraz "fakt" sprawdził, jak dokładnie wygląda ochrona przyznana Krystynie Pawłowicz przez PiS. I przyznać trzeba, że jest imponująca. Nie dość, że sędzina ma swoją własną limuzynę SOP i dwóch funkcjonariuszy do ochrony, to dochodzą do tego niespodziewane gratisy. Gdy ostatnim razem Krystyna Pawłowicz udała się do Trybunału Konstytucyjnego, ewakuowały ją aż dwie limuzyny Służby Ochrony Państwa i policja!

SOP sam nie zdecydowałby się na podjęcie ochrony na takim poziomie bez uzasadnionej przyczyny. Zakładam teoretycznie, że ma to związek z wyjazdem z ochroną do uzdrowiska, co wzbudziło w ludziach potężne emocje

- powiedział "Faktowi" były antyterrorysta Jerzy Dziewulski.

Ja wyliczył "Fakt", obecnie ochrona Krystyny Pawłowicz kosztować ma podatników nawet 5 tysięcy złotych tygodniowo!

Czytaj także